MEČ
21.08.17 | 2. kolo kval. | Luke Simkiss | Tomas Vaise | 6-3, 2-0, - odustajanje | Poland F10 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Lithuania
21.01.98, 26 Godina
21.01.98, 26 Godina
Luke Simkiss vs. Tomas Vaise - Međusobni mečevi
21.08.17 | 2. kolo kval. | Luke Simkiss | Tomas Vaise | 6-3, 2-0, Tomas Vaise - odustajanje | detalj meča | Poland F10 | zemlja |
Luke Simkiss form & Tomas Vaise form
Luke Simkiss - Posljednji mečevi
M15 Les - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Ronetto Van Tilburg | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Elicha Navas | 6-1, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Milan Markovits | 6-4, 6-75, 8-10 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Thomas Deschamps | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Loughborough - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Adam Jones | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Madrid - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Eero Vasa | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Joao Domingues | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Alec Deckers | 6-4, 6-75, 6-76 | detalj meča | |
M25 Edgbaston - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tiran Sanghera | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Valentin Royer | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Philip Hjorth | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Madrid - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Nikolay Nedelchev | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
M25 Aldershot - tvrda | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Ryan James Storrie | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Roehampton - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Charles Broom | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Roehampton - tvrda | ||||
05.08.23 Finale | vs. George Loffhagen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.08.23 Polufinale | vs. Dan Added | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
03.08.23 Četvrtfinale | vs. Joshua Goodger | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.08.23 2. kolo | vs. Corey Gaal | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. William Jansen | 6-3, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Emile Hudd | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Zach Stephens | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Roehampton - trava | ||||
17.07.23 kval. | vs. Ryan James Storrie | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Klintcharov | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Nottingham - trava | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Ali Habib | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.07.23 2. kolo | vs. Jack Pinnington Jones | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. George Houghton | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Ronald Hohmann | 2-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
M15 Alkmaar - zemlja | ||||
01.07.23 Polufinale | vs. Sander Jong | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Alec Deckers | 7-66, 4-6, 6-4 | detalj meča |
Tomas Vaise - Posljednji mečevi
M25 Tavira - tvrda | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Simon Freund | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
10.10.23 kval. | vs. Diogo Marques | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Twan Van Zijl | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Julius Augunas | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jeiden Saidizand | 7-62, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Szczawno - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Dawid Wisniewski | 4-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Bielsko - zemlja | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Piotr Siekanowicz | 4-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
M25 Lodz - zemlja | ||||
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Michal Matuszewski | 3-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
08.08.23 kval. | vs. Vojtech Mares | 6-3, 6-711, 8-10 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Hyvinkaa - zemlja | ||||
01.08.23 kval. | vs. Erik Grevelius | 6-1, 6-75, 5-10 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 5-7, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
M25 Poprad - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Roman Postolka | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.06.23 kval. | vs. Ondrej Horak | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Egor Baklanov | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Martos - tvrda | ||||
13.06.23 kval. | vs. Carles Hernandez | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Altur Fernandez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Cordoba - zemlja | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Dali Blanch | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 La - zemlja | ||||
31.05.23 kval. | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Illia Stoliar | 3-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
M25 Valldoreix - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Anthony Genov | 6-2, 4-6, 15-17 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. David Munoz (ESP) | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.03.23 kval. | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 7-5 | detalj meča |