MEČ
19.10.15 | 1. kolo | Luke Saville | Ryota Tanuma | 6-3, 6-3 | Australia F9 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Luke Saville | Ryota Tanuma | |
1. servis % | 37/51 (73%) | 35/53 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/37 (73%) | 23/35 (66%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/14 (71%) | 8/18 (44%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 22/53 (42%) | 14/51 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/104 (57%) | 45/104 (43%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Luke Saville vs. Ryota Tanuma - Međusobni mečevi
19.10.15 | 1. kolo | Luke Saville | Ryota Tanuma | 6-3, 6-3 | detalj meča | Australia F9 | tvrda |
Luke Saville form & Ryota Tanuma form
Luke Saville - Posljednji mečevi
M25 Swan - trava | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Rio Noguchi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Tomislav Edward Papac | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Cade Birrell | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M25 Mildura - trava | ||||
17.03.24 Finale | vs. Alex Bolt | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. James McCabe | 6-4, 6-76, 7-63 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Joshua Charlton | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Pavle Marinkov | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Jayden Court | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Traralgon - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Li Tu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Hanyi Liu | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Masamichi Imamura | 6-1, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Chase Ferguson | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Traralgon - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Omar Jasika | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Masamichi Imamura | 5-7, 7-63, 7-5 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Jayden Court | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. James McCabe | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Burnie 1 - tvrda | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Shintaro Imai | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Hayden Jones | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Liam Draxl | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
06.11.23 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 7-67, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Taro Daniel | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo | vs. Blake Ellis | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
03.10.23 kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Ryota Tanuma - Posljednji mečevi
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kuala - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - odustajanje | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - odustajanje | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Ipoh - tvrda | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - odustajanje | detalj meča | |
23.11.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Hua - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Takasaki - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Sapporo - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
M25 Sapporo - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - odustajanje | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
31.10.22 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.22 kval. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Seoul Challenger - tvrda | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Kashiwa - tvrda | ||||
01.10.22 Polufinale | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.09.22 Četvrtfinale | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
29.09.22 2. kolo | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | detalj meča |