INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lukas Ruepke vs. Maik Steiner - Međusobni mečevi
17.07.17 | kval. | Lukas Ruepke | Maik Steiner | 6-3, 6-0 | detalj meča | Germany F8 | zemlja |
Lukas Ruepke form & Maik Steiner form
Lukas Ruepke - Posljednji mečevi
Germany F10 - zemlja | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Maxime Tchoutakian | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.08.18 1. kolo | vs. Cameron Green | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Germany F4 - zemlja | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. George Von Massow | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Germany F16 - dvorana | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Germany F15 - tepih | ||||
20.10.17 Četvrtfinale | vs. Lucas Catarina | 4-6, 6-4, 6-75 | detalj meča | |
19.10.17 2. kolo | vs. Neil Pauffley | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
18.10.17 1. kolo | vs. Pavel Motl | 7-60, 6-4 | detalj meča | |
France F21 - tepih | ||||
27.09.17 2. kolo | vs. Marek Jaloviec | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.09.17 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 6-3, 4-6, 7-62 | detalj meča | |
Switzerland F4 - zemlja | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Raleigh Smith | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Meerbusch Challenger - zemlja | ||||
12.08.17 1. kolo kval. | vs. Philipp Davydenko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Belgium F8 - zemlja | ||||
09.08.17 2. kolo | vs. Germain Gigounon | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
08.08.17 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 7-62, 2-6, 7-68 | detalj meča | |
Germany F9 - zemlja | ||||
02.08.17 2. kolo | vs. Philipp Davydenko | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
01.08.17 1. kolo | vs. Paul Monteban | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Germany F8 - zemlja | ||||
20.07.17 2. kolo | vs. Enrique Lopez-Perez | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
18.07.17 1. kolo | vs. Christophe Tholl | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
17.07.17 kval. | vs. Maik Steiner | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Thomas Schwencke Lindqvist | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Braunschweig Challenger - zemlja | ||||
08.07.17 1. kolo kval. | vs. Yuri Syromolotov Netrebin | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
08.07.17 2. kolo kval. | vs. Michael Linzer | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Marburg Challenger - zemlja | ||||
02.07.17 kval. | vs. Joao Pedro Sorgi | 6-79, 4-6 | detalj meča | |
02.07.17 2. kolo kval. | vs. Fernando Romboli | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.07.17 1. kolo kval. | vs. Sergio Galdos | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Spain F18 - tvrda | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
Spain F17 - tvrda | ||||
17.06.17 Polufinale | vs. Jc Aragone | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
16.06.17 Četvrtfinale | vs. Ewan Moore | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
15.06.17 2. kolo | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
14.06.17 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Italy F3 - dvorana | ||||
09.03.17 Četvrtfinale | vs. Viktor Galovic | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Maik Steiner - Posljednji mečevi
M25 Sharm - tvrda | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
09.04.24 kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-4, 2-1, Vladimir Uzhylovsky - odustajanje | detalj meča | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Zakhar Martsinkevich | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jack Loge | 2-6, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Credit Chaiyarin | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-63, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Nikita Ianin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lerdchai Ronnarong | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Sander Jong | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Chen-Yu Lu | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-71, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Congsup Congcar | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Aaron Cohen | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Julian Desousa | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Moritz Hoffmann | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Hanu Patel | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Matic Kriznik | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Emilien Demanet | 7-63, 7-66 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Emilien Demanet | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 7-64, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Adrien Gobat | 6-74, 4-6 | detalj meča |