INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lukas Lacko vs. Artem Smirnov - Međusobni mečevi
10.10.05 | Četvrtfinale | Lukas Lacko | Artem Smirnov | 6-3, 6-2 | detalj meča | Ukraine F3 | zemlja |
Lukas Lacko form & Artem Smirnov form
Lukas Lacko - Posljednji mečevi
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 5-7, 0-5, - Lukas Lacko - odustajanje | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Bu Yunchaokete | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
30.08.22 kval. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 1-2, - Lukas Lacko - odustajanje | detalj meča | |
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Donski | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Malaga Challenger - tvrda | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Roberto Marcora | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Andrej Martin | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Ilkley Challenger - trava | ||||
13.06.22 kval. | vs. Rinky Hijikata | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - trava | ||||
06.06.22 1. kolo | vs. Alexei Popyrin | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
17.05.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Jarry | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Troisdorf Challenger - zemlja | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Zagreb Challenger - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Filip Misolic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Mauthausen Challenger - zemlja | ||||
02.05.22 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
26.04.22 1. kolo | vs. Evan Furness | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Forli 5 - dvorana | ||||
22.02.22 1. kolo | vs. Tomas Machac | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Marseille - dvorana | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Arnaboldi | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Antoine Hoang | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
27.01.22 2. kolo | vs. Vasek Pospisil | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.01.22 1. kolo | vs. Mats Moraing | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Forli 3 - dvorana | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 6-0, 3-6, 6-70 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.11.21 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
31.10.21 Finale | vs. Oscar Otte | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.10.21 Polufinale | vs. Quentin Halys | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
29.10.21 Četvrtfinale | vs. Matthias Bachinger | 7-5, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
27.10.21 2. kolo | vs. Tomas Machac | 6-72, 6-4, 7-62 | detalj meča | |
25.10.21 1. kolo | vs. Marius Copil | 7-68, 7-64 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Henri Laaksonen | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
05.09.21 Finale | vs. Yasutaka Uchiyama | 5-7, 7-68, 6-1 | detalj meča |
Artem Smirnov - Posljednji mečevi
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.21 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 Finale | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.19 Polufinale | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
28.09.19 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
16.08.19 Polufinale | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
15.08.19 Četvrtfinale | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
14.08.19 2. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
30.05.19 Četvrtfinale | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - odustajanje | detalj meča | |
29.05.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - odustajanje | detalj meča | |
28.05.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
25.05.19 Finale | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.05.19 Polufinale | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
23.05.19 Četvrtfinale | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.05.19 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | detalj meča |