Lukas Klein/Michael Vrbensky vs. Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla 18.09.2020

Lukas Klein/Michael Vrbensky vs. Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla 18.09.2020 - M25 Prague - usporedba

MEČ

18.09.20ČetvrtfinaleLukas Klein/Michael Vrbensky Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla 6-4, 6-3 Czech Republic M25 Prague zemlja

STATISTIKE MEČA

6-3

Lukas Klein
Slovakia
22.03.98, 22 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Spain
30.11.89, 30 Godina







Inigo Cervantes
Michael Vrbensky
Czech Republic
26.12.99, 20 Godina




Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra

Spain
30.04.93, 27 Godina




Oriol Roca Batalla
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Lukas Klein/Michael Vrbensky vs. Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla - Međusobni mečevi

18.09.20ČetvrtfinaleLukas Klein/Michael VrbenskyInigo Cervantes/Oriol Roca Batalla6-4, 6-3 detalj mečaCzech Republic M25 Prague zemlja

Lukas Klein/Michael Vrbensky - Posljednji mečevi

Czech Republic M25 Prague - zemlja
18.09.20
Polufinale
vs. Lucas Miedler/Jan Zielinski6-74, 4-6 porazdetalj meča
18.09.20
Četvrtfinale
vs. Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
15.09.20
1. kolo
vs. Filip Duda/Andrew Paulson6-3, 4-6, 10-7 pobjedadetalj meča
Czech Republic Ostrava Challenger - zemlja
03.09.20
Četvrtfinale
vs. Sander Arends/David Pel4-6, 3-6 porazdetalj meča
02.09.20
1. kolo
vs. Martin Klizan/Viktor Troicki4-6, 7-68, 10-8 pobjedadetalj meča

Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla - Posljednji mečevi

Romania Sibiu Challenger - zemlja
23.09.20
1. kolo
vs. Andre Begemann/Florin Mergea1-6, 2-6 porazdetalj meča
Czech Republic M25 Prague - zemlja
18.09.20
Četvrtfinale
vs. Lukas Klein/Michael Vrbensky4-6, 3-6 porazdetalj meča
16.09.20
1. kolo
vs. Raul Brancaccio/Johan Nikles7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
12.03.20
Polufinale
vs. Pol Martin Tiffon/Timofey Skatov Pol Martin Tiffon/Timofey Skatov - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
12.03.20
Četvrtfinale
vs. Tuna Altuna/Marcus Willis7-63, 6-4 pobjedadetalj meča
10.03.20
1. kolo
vs. Bogdan Ionut Apostol/Patrick Grigoriu6-2, 7-62 pobjedadetalj meča
Spain M25 Murcia - zemlja
06.03.20
Finale
vs. Sergio Martos Gornes/David Perez Sanz7-63, 6-3 pobjedadetalj meča
05.03.20
Polufinale
vs. Alejandro Manzanera Pertusa/Zakhar Trapeznikov6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
04.03.20
Četvrtfinale
vs. Pol Amoros Ramos/Pol Sanchez Vinas6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
03.03.20
1. kolo
vs. Maxime Hamou/Gianni Mina6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Peru Lima Challenger - zemlja
23.10.19
1. kolo
vs. Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves6-4, 5-7, 11-13 porazdetalj meča
Spain Roja de - zemlja
07.10.19
Četvrtfinale
vs. Andrey Chepelev/Ivan Davydov6-1, 7-5 pobjedadetalj meča
07.10.19
Polufinale
vs. Georgii Kravchenko/Anatoliy Petrenko6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
07.10.19
Finale
vs. Nicolas Alberto Arreche/Franco Feitt6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
07.10.19
1. kolo
vs. Sheil Kotecha/Alvaro Saez-Royuela Ariza6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Spain Barcelona Challenger - zemlja
03.10.19
Četvrtfinale
vs. Sergio Martos Gornes/Ramkumar Ramanathan7-5, 3-6, 10-12 porazdetalj meča
02.10.19
1. kolo
vs. Alejandro Davidovich Fokina/Enrique Lopez-Perez Alejandro Davidovich Fokina/Enrique Lopez-Perez - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
Italy Florence Challenger - zemlja
25.09.19
1. kolo
vs. Luca Margaroli/Adil Shamasdin2-6, 6-74 porazdetalj meča
Spain Seville Challenger - zemlja
13.09.19
Polufinale
vs. Kimmer Coppejans/Sergio Martos Gornes6-73, 3-6 porazdetalj meča
12.09.19
Četvrtfinale
vs. Raul Brancaccio/Eduard Esteve Lobato6-3, 7-67 pobjedadetalj meča
11.09.19
1. kolo
vs. Hernan Casanova/Pedro Sakamoto4-6, 7-5, 10-6 pobjedadetalj meča
Spain Segovia Challenger - tvrda
02.08.19
Polufinale
vs. Sander Arends/David Pel2-6, 0-6 porazdetalj meča
01.08.19
Četvrtfinale
vs. Carlos Boluda-Purkiss/Roberto Ortega-Olmedo7-63, 6-2 pobjedadetalj meča
30.07.19
1. kolo
vs. Kenny De Schepper/Ricardo Ojeda Lara6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Spain Seville Challenger - zemlja
09.09.16
Finale
vs. Ariel Behar/Enrique Lopez-Perez6-2, 6-5, Ariel Behar/Enrique Lopez-Perez - odustajanjepobjedadetalj meča
08.09.16
Polufinale
vs. Jordi Munoz-Abreu/David Perez Sanz6-3, 3-6, 10-8 pobjedadetalj meča
07.09.16
Četvrtfinale
vs. Pedro Martinez Portero/Casper Ruud7-5, 7-5 pobjedadetalj meča
05.09.16
1. kolo
vs. Pedro Cachin/Fabiano De Paula3-6, 7-5, 10-7 pobjedadetalj meča
Turkey Eskisehir Challenger - tvrda
18.05.15
1. kolo
vs. Nikola Milojevic/Frederico Ferreira Silva7-64, 3-6, 7-10 porazdetalj meča
<