Lukas Klein vs. Rudy Richter

Lukas Klein vs. Rudy Richter - Israel F10 (Kiryat Shmona) - usporedba

MEČ

12.06.172. kolo kval.Lukas Klein Rudy Richter 6-3, 6-1 Izrael Israel F10 tvrda

STATISTIKE MEČA

6-1

Lukas Klein
Slovakia
22.03.98, 22 Godina




306
135
60285 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Guatemala
08.10.93, 26 Godina







Rudy Richter
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Lukas Klein vs. Rudy Richter - Međusobni mečevi

12.06.172. kolo kval.Lukas KleinRudy Richter6-3, 6-1 detalj mečaIzrael Israel F10 tvrda

Lukas Klein - Posljednji mečevi

All Lower - zemlja
12.07.20
1. kolo
vs. Alex Molcan6-3, 4-6, 4-6 porazdetalj meča
11.07.20
1. kolo
vs. Norbert Gombos6-1, 6-76 pobjedadetalj meča
10.07.20
1. kolo
vs. Filip Horansky6-4, 3-1, Filip Horansky - odustajanjepobjedadetalj meča
04.07.20
1. kolo
vs. Jiri Vesely5-7, 6-3, 5-7 porazdetalj meča
22.06.20
1. kolo
vs. Alex Molcan2-6, 6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
18.06.20
1. kolo
vs. Filip Horansky6-2, 6-70, 6-3 pobjedadetalj meča
17.06.20
1. kolo
vs. Milos Karol6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
Kazakhstan Nur Sultan - dvorana
11.03.20
2. kolo
vs. Kimmer Coppejans6-3, 4-6, 1-6 porazdetalj meča
10.03.20
1. kolo
vs. Rostislav Galfinger6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
Slovakia M15 Trnava - dvorana
29.02.20
Polufinale
vs. Danylo Kalenichenko4-6, 2-6 porazdetalj meča
28.02.20
Četvrtfinale
vs. Aldin Setkic6-2, 5-7, 6-4 pobjedadetalj meča
27.02.20
2. kolo
vs. Jiri Lehecka4-6, 6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
25.02.20
1. kolo
vs. Tomas Vanko6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
Italy Bergamo Challenger - dvorana
17.02.20
1. kolo
vs. Andrea Arnaboldi6-74, 4-6 porazdetalj meča
France Cherbourg Challenger - dvorana
10.02.20
1. kolo
vs. Jules Marie2-6, 6-72 porazdetalj meča
France Quimper Challenger - dvorana
28.01.20
2. kolo
vs. Maxime Janvier3-6, 6-73 porazdetalj meča
27.01.20
1. kolo
vs. Andrea Pellegrino7-65, 6-3 pobjedadetalj meča
France Rennes Challenger - dvorana
21.01.20
1. kolo
vs. Corentin Denolly2-6, 6-3, 3-6 porazdetalj meča
Thailand Bangkok Challenger - tvrda
13.01.20
2. kolo
vs. Evgeny Karlovskiy6-76, 4-6 porazdetalj meča
12.01.20
1. kolo
vs. Kaichi Uchida6-1, 3-6, 6-1 pobjedadetalj meča
Slovakia Bratislava Challenger - dvorana
07.11.19
3. kolo
vs. Mikhail Kukushkin3-6, 7-64, 4-6 porazdetalj meča
06.11.19
2. kolo
vs. Jiri Vesely4-6, 7-65, 6-2 pobjedadetalj meča
05.11.19
1. kolo
vs. Mohamed Safwat6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
France Brest Challenger - dvorana
21.10.19
1. kolo
vs. Illya Marchenko4-6, 2-6 porazdetalj meča
Germany Ismaning Challenger - tepih
15.10.19
1. kolo
vs. Julian Lenz4-6, 3-6 porazdetalj meča
United Kingdom Glasgow Challenger - dvorana
18.09.19
2. kolo
vs. Mathias Bourgue5-7, 6-3, 6-72 porazdetalj meča
16.09.19
1. kolo
vs. Matteo Martineau7-62, 6-2 pobjedadetalj meča
Slovakia M15 Bratislava - zemlja
01.09.19
Finale
vs. Kirill Kivattsev7-63, 6-3 pobjedadetalj meča
31.08.19
Polufinale
vs. Giovanni Fonio6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
30.08.19
Četvrtfinale
vs. Jakob Aichhorn6-2, 6-3 pobjedadetalj meča

Rudy Richter - Posljednji mečevi

Italy Italy F31 - zemlja
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Franco Capalbo3-6, 1-6 porazdetalj meča
Italy Italy F30 - zemlja
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Giuseppe Tresca2-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar1-6, 6-0, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
29.04.18
kval.
vs. Omer Yeshaya3-6, 5-7 porazdetalj meča
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Daniel Entelis3-6, 4-0, Daniel Entelis - odustajanjepobjedadetalj meča
Izrael Israel F2 - tvrda
11.03.18
1. kolo kval.
vs. Ran Amar4-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F1 - tvrda
03.03.18
2. kolo kval.
vs. Ben Patael3-6, 0-6 porazdetalj meča
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Daniel Sela6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Greece Greece F1 - tvrda
24.02.18
1. kolo kval.
vs. Michalis Sakellaridis3-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F16 - tvrda
27.11.17
1. kolo kval.
vs. Damien Bayard3-6, 1-6 porazdetalj meča
Italy Italy F36 - zemlja
30.10.17
2. kolo kval.
vs. Antonio Zucca3-6, 7-5, 1-6 porazdetalj meča
30.10.17
1. kolo kval.
vs. Matteo Masala6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Italy Italy F33 - zemlja
10.10.17
1. kolo
vs. Marvin Netuschil2-6, 2-6 porazdetalj meča
Italy Italy F29 - zemlja
11.09.17
1. kolo kval.
vs. Filippo Mora1-6, 6-76 porazdetalj meča
Egypt Egypt F21 - tvrda
17.07.17
2. kolo kval.
vs. Jordan Chiu6-3, 7-62 pobjedadetalj meča
17.07.17
kval.
vs. Hugo Pierre0-6, 0-6 porazdetalj meča
Turkey Turkey F25 - zemlja
10.07.17
1. kolo kval.
vs. Kuzey Cekirge6-4, 3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
26.06.17
1. kolo kval.
vs. Rohan Sikka6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
26.06.17
2. kolo kval.
vs. Vadym Zrazhevskyy5-7, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
19.06.17
1. kolo kval.
vs. Tzachi Cohen6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
19.06.17
2. kolo kval.
vs. Nir Vodavoz7-5, 6-0 pobjedadetalj meča
19.06.17
kval.
vs. Pierre Louis Dodens3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
12.06.17
2. kolo kval.
vs. Lukas Klein3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
05.06.17
1. kolo kval.
vs. Omer Touchmair6-0, 6-4 pobjedadetalj meča
05.06.17
2. kolo kval.
vs. Yaron Guberman6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
05.06.17
kval.
vs. Keivon Tabrizi6-3, 2-6, 3-6 porazdetalj meča
USA USA F16 - zemlja
01.05.17
vs. Alexander Yarkov6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
01.05.17
1. kolo kval.
vs. Jonathan Ho1-6, 6-75 porazdetalj meča
USA USA F15 - zemlja
24.04.17
vs. Juan Rocha1-6, 6-3, 2-6 porazdetalj meča
USA USA F11 - tvrda
20.03.17
1. kolo kval.
vs. Michail Pervolarakis0-6, 1-6 porazdetalj meča
<