Lukas Hellum Lilleengen vs. Robert Ziganshin 12.08.2019

Lukas Hellum Lilleengen vs. Robert Ziganshin 12.08.2019 - M15 Koksijde - usporedba

MEČ

12.08.191. kolo kval.Lukas Hellum Lilleengen Robert Ziganshin 6-1, 6-1 Belgium M15 Koksijde zemlja

STATISTIKE MEČA

Lukas Hellum LilleengenRobert Ziganshin
1. servis %29/47 (62%)23/44 (52%)
Osvojeni bodovi na 1.servis22/29 (76%)7/23 (30%)
Osvojeni bodovi na 2.servis9/18 (50%)6/21 (29%)
Osvojene break-lopte6/7 (86%)1/2 (50%)
Osvojeni bodovi iz returna31/44 (70%)16/47 (34%)
Osvojeni bodovi ukupno62/91 (68%)29/91 (32%)
Dvostruke pogreške23
Asovi40

STATISTIKE MEČA

1
2-0Robert Ziganshin Robert Ziganshin serve
0-0
Lukas Hellum Lilleengen Lukas Hellum Lilleengen serve3-0
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
4-0Robert Ziganshin Robert Ziganshin serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Lukas Hellum Lilleengen Lukas Hellum Lilleengen serve4-1
0-0
6-1
2
0-0Robert Ziganshin Robert Ziganshin serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
Lukas Hellum Lilleengen Lukas Hellum Lilleengen serve2-0
0-0, 30-0, 40-0
Lukas Hellum Lilleengen Lukas Hellum Lilleengen serve4-0
0-0, 30-0, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP]
4-1Robert Ziganshin Robert Ziganshin serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A, 40-40
Lukas Hellum Lilleengen Lukas Hellum Lilleengen serve5-1
0-0
6-1

Lukas Hellum Lilleengen
Norway
15.11.00, 19 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
26.10.95, 24 Godina







Robert Ziganshin
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Lukas Hellum Lilleengen vs. Robert Ziganshin - Međusobni mečevi

12.08.191. kolo kval.Lukas Hellum LilleengenRobert Ziganshin6-1, 6-1 detalj mečaBelgium M15 Koksijde zemlja

Lukas Hellum Lilleengen - Posljednji mečevi

Greece M15 Heraklion - tvrda
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Sahar Simon5-7, 6-75 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
25.11.19
2. kolo kval.
vs. Uisung Park1-6, 3-6 porazdetalj meča
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Seongbin Sim6-3, 7-65 pobjedadetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
30.10.19
1. kolo
vs. Kyrian Jacquet6-3, 0-6, 4-6 porazdetalj meča
29.10.19
kval.
vs. Piotr Matuszewski3-6, 3-6 porazdetalj meča
28.10.19
2. kolo kval.
vs. Kevin Portmann6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
23.10.19
1. kolo
vs. Timur Kiuamov4-6, 4-6 porazdetalj meča
22.10.19
kval.
vs. Michael-John Every4-6, 6-3, 10-7 pobjedadetalj meča
21.10.19
2. kolo kval.
vs. Arthur Bernabe7-63, 6-2 pobjedadetalj meča
20.10.19
1. kolo kval.
vs. Alejandro Hastings6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
02.10.19
1. kolo
vs. Peter Heller2-6, 0-6 porazdetalj meča
01.10.19
kval.
vs. Oleksandr Bielinskyi2-6, 7-61, 10-4 pobjedadetalj meča
30.09.19
2. kolo kval.
vs. Thomas Brechemier5-7, 6-0, 10-3 pobjedadetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
22.09.19
2. kolo kval.
vs. Mats Hermans4-6, 0-6 porazdetalj meča
Tunisia M15 Tabarka - zemlja
02.09.19
2. kolo kval.
vs. Yurii Dzhavakian5-7, 3-6 porazdetalj meča
Tunisia M15 Tabarka - zemlja
28.08.19
1. kolo
vs. Andrey Chepelev5-7, 2-6 porazdetalj meča
26.08.19
kval.
vs. Marco De Rosa6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Francesco Liucci6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Belgium M15 Koksijde - zemlja
14.08.19
1. kolo
vs. Charles Broom1-6, 6-3, 2-6 porazdetalj meča
13.08.19
kval.
vs. Liam Dielen6-2, 0-6, 12-10 pobjedadetalj meča
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Robert Ziganshin6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Georgia M15 Telavi - zemlja
31.07.19
1. kolo
vs. Yan Bondarevskiy1-6, 2-6 porazdetalj meča
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Demetre Taktakishvili6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
29.07.19
kval.
vs. Filip Kolasinski6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Georgia M15 Telavi - zemlja
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Ivan Mikhaylyuk4-6, 6-73 porazdetalj meča
France M15 Uriage - zemlja
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Michael-John Every6-74, 4-6 porazdetalj meča
Tunisia M15 Tabarka - zemlja
12.07.19
Četvrtfinale
vs. Nicolas Alberto Arreche0-6, 1-6 porazdetalj meča
11.07.19
2. kolo
vs. Duje Ajdukovic6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
10.07.19
1. kolo
vs. Tomislav Jotovski7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Marc Monclus Matamala6-0, 6-4 pobjedadetalj meča

Robert Ziganshin - Posljednji mečevi

Turkey M15 Antalya - zemlja
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Alexander Simion3-6, - Robert Ziganshin - odustajanjeporazdetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Stefanos Sakellaridis2-6, 6-3, 6-10 porazdetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Gregorio Lulli3-6, 1-6 porazdetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
27.10.19
1. kolo kval.
vs. Luca Gelhardt1-6, 2-6 porazdetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
14.10.19
2. kolo kval.
vs. Bulut Ozcelik2-6, 3-6 porazdetalj meča
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Nabi Kustepe6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Lebanon M25 Jounieh - zemlja
30.09.19
2. kolo kval.
vs. Mayeul Darras0-6, 2-6 porazdetalj meča
29.09.19
1. kolo kval.
vs. Carlo Abou Khater6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Lebanon M25 Jounieh - zemlja
22.09.19
1. kolo kval.
vs. Ibrahim Abou Chahine3-6, 7-5, 4-10 porazdetalj meča
France M25 Bagneres - tvrda
04.09.19
1. kolo
vs. Emilien Burnel0-6, 3-6 porazdetalj meča
02.09.19
kval.
vs. Hugo Cazaban0-6, 0-6 porazdetalj meča
Switzerland M15 Horgen - zemlja
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Pietro Schiavetti4-6, 3-6 porazdetalj meča
Belgium M15 Koksijde - zemlja
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Lukas Hellum Lilleengen1-6, 1-6 porazdetalj meča
Sweden M15 Ystad - zemlja
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Jakob Arvidsson Ehn4-5, - Robert Ziganshin - odustajanjeporazdetalj meča
Belgium M15 Brussels - zemlja
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Alexis Boureau2-6, 1-6 porazdetalj meča
France M25+H Ajaccio - tvrda
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Romain Bauvy3-6, 1-3, - Robert Ziganshin - odustajanjeporazdetalj meča
Holland M15 Den - zemlja
01.07.19
1. kolo kval.
vs. Tillmann Erdbories2-6, 2-6 porazdetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Mert Alkaya1-6, 3-6 porazdetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Vlad Victor Cornea0-4, - Robert Ziganshin - odustajanjeporazdetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
29.04.19
1. kolo kval.
vs. Marc Dijkhuizen0-6, 0-6 porazdetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
22.04.19
1. kolo kval.
vs. Marius Ruzgas1-6, 0-6 porazdetalj meča
Egypt Egypt F25 - tvrda
27.10.18
1. kolo kval.
vs. Zhan Skindzer1-6, 0-6 porazdetalj meča
Egypt Egypt F24 - tvrda
21.10.18
2. kolo kval.
vs. Paras Dahiya6-73, 3-6 porazdetalj meča
20.10.18
1. kolo kval.
vs. Wellington Bastos6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Lebanon Lebanon F2 - zemlja
04.10.18
1. kolo
vs. Jaroslav Pospisil0-6, 4-6 porazdetalj meča
30.09.18
kval.
vs. Fakih Najib2-6, 6-3, 2-6 porazdetalj meča
Lebanon Lebanon F1 - zemlja
22.09.18
1. kolo kval.
vs. Michel Saade5-7, 3-6 porazdetalj meča
Tunisia Tunisia F31 - tvrda
09.09.18
1. kolo kval.
vs. Zakaria Ben Brahim3-6, 3-6 porazdetalj meča
Tunisia Tunisia F30 - tvrda
01.09.18
1. kolo kval.
vs. Preston Brown3-6, 2-6 porazdetalj meča
Tunisia Tunisia F29 - zemlja
27.08.18
kval.
vs. Jan Jermar4-6, 0-6 porazdetalj meča
<