MEČ
18.09.19 | 1. kolo | Luka Pavlovic | Pelle Boerma | 6-2, 6-1 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Luka Pavlovic | Pelle Boerma | |
1. servis % | 26/44 (59%) | 30/52 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/26 (92%) | 16/30 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/18 (39%) | 7/22 (32%) |
Osvojene break-lopte | 5/11 (45%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/52 (56%) | 13/44 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/96 (63%) | 36/96 (38%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 9 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Luka Pavlovic | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Pelle Boerma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Luka Pavlovic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
3-2 | Pelle Boerma | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Luka Pavlovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Pelle Boerma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Luka Pavlovic | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Pelle Boerma | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
2-1 | Pelle Boerma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Luka Pavlovic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Pelle Boerma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Luka Pavlovic | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
18.02.97, 27 Godina
18.02.97, 27 Godina
Luka Pavlovic vs. Pelle Boerma - Međusobni mečevi
18.09.19 | 1. kolo | Luka Pavlovic | Pelle Boerma | 6-2, 6-1 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
09.10.17 | 1. kolo kval. | Luka Pavlovic | Pelle Boerma | 6-3, 6-4 | detalj meča | France F23 | dvorana |
Luka Pavlovic form & Pelle Boerma form
Luka Pavlovic - Posljednji mečevi
M15 Rovinj - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Josip Simundza | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
10.03.24 Finale | vs. Sandro Kopp | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Timo Stodder | 6-72, 6-1, 5-0, Timo Stodder - odustajanje | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Niccolo Baroni | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Ewen Lumsden | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Mulhouse - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Emilien Voisin | 1-6, - Luka Pavlovic - odustajanje | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 4-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.09.23 Finale | vs. Andrej Nedic | 7-5, 3-1, Andrej Nedic - odustajanje | detalj meča | |
23.09.23 Polufinale | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Andrey Chepelev | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Aldin Setkic | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-76, 4-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
03.09.23 Finale | vs. Dusan Obradovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
02.09.23 Polufinale | vs. Alessandro Bellifemine | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Quentin Folliot | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Nicolo Pozzani | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Andrej Radojicic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Osijek - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča |
Pelle Boerma - Posljednji mečevi
M25 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Denis Rogov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Vale - tvrda | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-4, 6-78, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Ottaviano Martini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.01.20 kval. | vs. Mayeul Darras | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
05.01.20 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 7-63, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Mauro De Maio | 6-72, 6-75 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Dominik Nazaruk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-75, 6-3, 13-11 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
15.10.19 kval. | vs. Petr Michnev | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Filip Michl | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Anton Desyatnik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Lambermont - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Oldenzaal - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Bart Stevens | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Danilo Krunic | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Bybel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Grasse - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | detalj meča |