MEČ
02.11.15 | 1. kolo | Luis David Martinez | Emiliano Franco Vecchia | 6-1, 6-3 | Venezuela F2 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Luis David Martinez | Emiliano Franco Vecchia | |
1. servis % | 30/46 (65%) | 30/46 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/30 (83%) | 17/30 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/16 (44%) | 6/16 (38%) |
Osvojene break-lopte | 5/11 (45%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/46 (50%) | 14/46 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/92 (60%) | 37/92 (40%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 5 | 5 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Argentina
30.09.94, 29 Godina
30.09.94, 29 Godina
Luis David Martinez vs. Emiliano Franco Vecchia - Međusobni mečevi
02.11.15 | 1. kolo | Luis David Martinez | Emiliano Franco Vecchia | 6-1, 6-3 | detalj meča | Venezuela F2 | tvrda |
Luis David Martinez form & Emiliano Franco Vecchia form
Luis David Martinez - Posljednji mečevi
Temuco Challenger - tvrda | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Federico Zeballos | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Davis Cup - tvrda | ||||
04.03.22 | vs. Christopher Rungkat | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - zemlja | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Cristian Rodriguez | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Rafael Matos | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Marbella Challenger - zemlja | ||||
24.10.20 1. kolo kval. | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
07.07.20 1. kolo | vs. Alan Kohen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Davis Cup - tvrda | ||||
06.03.20 | vs. Ajeet Rai | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Davis Cup - tvrda | ||||
15.09.19 | vs. Cayetano March | 7-63, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
14.09.19 | vs. Roberto Quiroz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo | vs. Lucas Miedler | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
11.03.19 kval. | vs. Skander Mansouri | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Blois Challenger - zemlja | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Tak Khunn Wang | 2-6, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Carlos Gomez-Herrera | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
30.04.18 kval. | vs. Lucas Gomez | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 4-6, 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Panama City - zemlja | ||||
01.04.18 kval. | vs. Peter Torebko | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Alejandro Gomez | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
31.03.18 2. kolo kval. | vs. Marco Bortolotti | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
25.03.18 1. kolo kval. | vs. Jose Pablo Andres | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Roberto Cid Subervi | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Gregoire Jacq | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Canada F2 - dvorana | ||||
05.03.18 2. kolo kval. | vs. Frederik Nielsen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Antoine Leduc | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Morelos Challenger - tvrda | ||||
18.02.18 kval. | vs. Emilio Gomez | - | detalj meča | |
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Bernardo Saraiva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.02.18 2. kolo kval. | vs. Federico Zeballos | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Emiliano Franco Vecchia - Posljednji mečevi
Turkey F47 - tvrda | ||||
21.11.16 2. kolo kval. | vs. Andrei Levine | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Can Iyiuyarlar | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Turkey F46 - tvrda | ||||
14.11.16 2. kolo kval. | vs. Danila Arsenov | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Turkey F45 - tvrda | ||||
07.11.16 2. kolo kval. | vs. Ramy Labna | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F44 - tvrda | ||||
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Can Iyiuyarlar | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
31.10.16 kval. | vs. Sarp Agabigun | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
31.10.16 2. kolo kval. | vs. Ramy Labna | 7-5, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Netherlands F6 - zemlja | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Rick Staal | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Lukas Vejvara | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Netherlands F5 - zemlja | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Tim Buttner | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Russia F5 - zemlja | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Dmitry Surchenko | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Romania F11 - zemlja | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Andrei Afilipoaei | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Patrick Grigoriu | 0-5, - Emiliano Franco Vecchia - odustajanje | detalj meča | |
Egypt F17 - tvrda | ||||
25.07.16 2. kolo kval. | vs. Damian Farinola | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.07.16 kval. | vs. Dylan Gee | 6-75, 6-72 | detalj meča | |
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Tibor Vukajlovic | Tibor Vukajlovic - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Egypt F16 - tvrda | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Marco Di Prima | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F15 - tvrda | ||||
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Nikita Gudozhnikov | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Peter Mick | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
Turkey F22 - tvrda | ||||
31.05.16 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.05.16 2. kolo kval. | vs. Yuriy Rogusskiy | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
30.05.16 kval. | vs. Daniel Brown | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F21 - tvrda | ||||
25.05.16 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F20 - tvrda | ||||
16.05.16 2. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F19 - tvrda | ||||
09.05.16 kval. | vs. Dennis Novak | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.05.16 2. kolo kval. | vs. Oduzhan Sady Parlak | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F18 - tvrda | ||||
02.05.16 kval. | vs. Manuel Barros | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
02.05.16 2. kolo kval. | vs. Polat Gulcur | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Greece F6 - tvrda | ||||
25.04.16 2. kolo kval. | vs. Stamatis Kapiris | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
25.04.16 kval. | vs. Renta Tokuda | 1-6, 2-6 | detalj meča |