MEČ
06.05.13 | 1. kolo kval. | Luciano Betella | Franco Agamenone | 3-6, 6-1, 7-5 | Argentina F5 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Argentina
23.11.95, 28 Godina
23.11.95, 28 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Luciano Betella vs. Franco Agamenone - Međusobni mečevi
15.12.14 | 2. kolo kval. | Luciano Betella | Franco Agamenone | 6-4, 6-3 | detalj meča | Chile F11 | zemlja |
03.06.13 | 1. kolo kval. | Luciano Betella | Franco Agamenone | 6-4, 6-4 | detalj meča | Argentina F9 | zemlja |
06.05.13 | 1. kolo kval. | Luciano Betella | Franco Agamenone | 3-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | Argentina F5 | zemlja |
Luciano Betella form & Franco Agamenone form
Luciano Betella - Posljednji mečevi
Egypt F20 - tvrda | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.07.17 kval. | vs. Aswin Lizen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Costantinos Christoforou | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Egypt F19 - tvrda | ||||
03.07.17 kval. | vs. Enzo Sommer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Owen Kirk | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Egypt F18 - tvrda | ||||
28.06.17 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Romania F4 - zemlja | ||||
22.06.17 2. kolo | vs. Michiel De Krom | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
21.06.17 1. kolo | vs. Filipp Kekercheni | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.06.17 kval. | vs. Calin Manda | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Vlad Protopopescu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Romania F3 - zemlja | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Andrej Glvac | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
Uruguay F3 - zemlja | ||||
14.12.16 2. kolo | vs. Joao Pedro Sorgi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
13.12.16 1. kolo | vs. Gonzalo Bancalari | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.12.16 kval. | vs. Nicolas Ezequiel Natalicchio | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.12.16 1. kolo kval. | vs. Eduardo Ribeiro | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Bolivia F3 - zemlja | ||||
22.11.16 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
21.11.16 kval. | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Miguel Alejandro Mejia Villanueva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.11.16 2. kolo kval. | vs. Luciano Berger | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Bolivia F1 - zemlja | ||||
08.11.16 1. kolo | vs. Felipe D'Annunzio | 6-75, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
07.11.16 kval. | vs. Javier Gonzalez (CHI) | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
07.11.16 2. kolo kval. | vs. Ignacio Gonzales Borghi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Bulgaria F4 - zemlja | ||||
06.06.16 1. kolo kval. | vs. Kiril Zahariev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
06.06.16 2. kolo kval. | vs. Georgi Ganchev | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
06.06.16 kval. | vs. Antonio Mastrelia | 7-5, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Bulgaria F3 - zemlja | ||||
31.05.16 1. kolo | vs. Tihomir Grozdanov | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Anton Georgiev | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
30.05.16 2. kolo kval. | vs. Martin Iliev | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.05.16 kval. | vs. Vladimir Filip | 6-4, 7-5 | detalj meča |
Franco Agamenone - Posljednji mečevi
Oeiras 3 - zemlja | ||||
17.04.24 2. kolo | vs. Dennis Novak | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
16.04.24 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Barletta Challenger - zemlja | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 6-78 | detalj meča | |
01.04.24 1. kolo | vs. Marcello Serafini | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Naples Challenger - zemlja | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Titouan Droguet | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-61, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Steven Diez | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mika Lipp | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Edward Winter | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Elias Ymer | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Mariano Navone | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Riccardo Bonadio | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
04.10.23 2. kolo | vs. Luka Mikrut | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-4, 7-64 | detalj meča |