INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lucas Renard vs. Luca Gelhardt - Međusobni mečevi
14.03.16 | kval. | Lucas Renard | Luca Gelhardt | 6-2, 6-4 | detalj meča | USA F10 | tvrda |
Lucas Renard form & Luca Gelhardt form
Lucas Renard - Posljednji mečevi
M15 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Nicolas Colne | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Veigy - tepih | ||||
29.01.24 kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Yoshka Sborowsky | 6-2, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
Champaign Challenger - dvorana | ||||
13.11.23 kval. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Yassine Dlimi | Yassine Dlimi - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Knoxville Challenger - dvorana | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Fayetteville - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Garrett Johns | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Norman - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Duarte Vale | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
M15 Champaign - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Jack Loutit | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Ystad - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Max Dahlin | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Olle Wallin | 7-5, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
Tampere Challenger - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Kalmar - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Oskar Jansson | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Varnamo - zemlja | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Alexander Blockx | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Alaminos - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Calabasas - tvrda | ||||
23.03.23 kval. | vs. Jacob Brumm | 6-4, 3-6, 11-13 | detalj meča | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Miles Jones | 7-64, 6-73, 10-8 | detalj meča | |
M25 Bakersfield - tvrda | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Omni Kumar | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
M15 Naples - zemlja | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Tristan Mccormick | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Naples - zemlja | ||||
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Victor Lilov | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Sekou Bangoura | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Aidan Kim | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.02.23 kval. | vs. Adam Jones | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.02.23 1. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 6-3, 1-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Weston - zemlja | ||||
13.02.23 1. kolo kval. | vs. Juan David Velasquez | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Palm - zemlja | ||||
06.02.23 1. kolo kval. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Edmond - dvorana | ||||
29.01.23 Finale | vs. Alex Michelsen | 7-65, 6-74, 1-6 | detalj meča | |
28.01.23 Polufinale | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.01.23 Četvrtfinale | vs. Kyle Seelig | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Luca Gelhardt - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
29.07.20 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
28.07.20 1. kolo | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.07.20 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.07.20 1. kolo | vs. Tim Puetz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.06.20 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 1-4, - Luca Gelhardt - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.19 2. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Darko Jandric | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Yankel Zemel | 6-1, 7-60 | detalj meča | |
03.12.19 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Gregorio Lulli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.11.19 kval. | vs. Tristan Boyer | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Ruben Busch | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Sabit Suntic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Mate Voros | 5-7, 7-5, 6-10 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Burgas - zemlja | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Marko Tepavac | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Simeon Terziev | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
17.09.19 1. kolo | vs. Maciej Smola | 6-4, 6-3 | detalj meča |