MEČ
09.05.16 | 1. kolo | Lucas Renard | Jakob Johansson-Holm | 3-6, 7-64, 6-1 | Sweden F2 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Lucas Renard | Jakob Johansson-Holm | |
1. servis % | 47/93 (51%) | 59/89 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 32/47 (68%) | 38/59 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 26/46 (57%) | 9/30 (30%) |
Osvojene break-lopte | 4/10 (40%) | 4/7 (57%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 42/89 (47%) | 35/93 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 100/182 (55%) | 82/182 (45%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 6 |
Asovi | 4 | 1 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sweden
15.05.95, 28 Godina
11334 $
15.05.95, 28 Godina
11334 $
Lucas Renard vs. Jakob Johansson-Holm - Međusobni mečevi
09.05.16 | 1. kolo | Lucas Renard | Jakob Johansson-Holm | 3-6, 7-64, 6-1 | detalj meča | Sweden F2 | zemlja |
Lucas Renard form & Jakob Johansson-Holm form
Lucas Renard - Posljednji mečevi
M15 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Nicolas Colne | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Veigy - tepih | ||||
29.01.24 kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Yoshka Sborowsky | 6-2, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
Champaign Challenger - dvorana | ||||
13.11.23 kval. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Yassine Dlimi | Yassine Dlimi - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Knoxville Challenger - dvorana | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Fayetteville - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Garrett Johns | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Norman - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Duarte Vale | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
M15 Champaign - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Jack Loutit | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Ystad - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Max Dahlin | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Olle Wallin | 7-5, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
Tampere Challenger - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Kalmar - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Oskar Jansson | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Varnamo - zemlja | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Alexander Blockx | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Alaminos - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Calabasas - tvrda | ||||
23.03.23 kval. | vs. Jacob Brumm | 6-4, 3-6, 11-13 | detalj meča | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Miles Jones | 7-64, 6-73, 10-8 | detalj meča | |
M25 Bakersfield - tvrda | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Omni Kumar | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
M15 Naples - zemlja | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Tristan Mccormick | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Naples - zemlja | ||||
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Victor Lilov | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Sekou Bangoura | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Aidan Kim | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.02.23 kval. | vs. Adam Jones | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.02.23 1. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 6-3, 1-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Weston - zemlja | ||||
13.02.23 1. kolo kval. | vs. Juan David Velasquez | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Palm - zemlja | ||||
06.02.23 1. kolo kval. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Edmond - dvorana | ||||
29.01.23 Finale | vs. Alex Michelsen | 7-65, 6-74, 1-6 | detalj meča | |
28.01.23 Polufinale | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.01.23 Četvrtfinale | vs. Kyle Seelig | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Jakob Johansson-Holm - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Gustaf Strom | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Antoniu Aurel Tamas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 6-72, 6-75 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Matyas Fuele | 6-1, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
21.01.20 kval. | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Furkan Karabulut | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Mert Arabaci | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 1-3, - Jakob Johansson-Holm - odustajanje | detalj meča | |
11.11.19 kval. | vs. Edward Hubner | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Kutmanov | Shokhrukh Kutmanov - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Getafe - tvrda | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Luca Sanchez | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Koonwar Gupta | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
08.10.19 kval. | vs. Emilien Voisin | 0-3, - Jakob Johansson-Holm - odustajanje | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
M15 Ystad - zemlja | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Anis Ghorbel | 3-6, 6-0, 6-75 | detalj meča | |
23.04.19 kval. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Alex Jones | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
15.04.19 kval. | vs. Alexander Donski | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Vitalii Shcherba | 6-0, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 4-6, 7-67, 6-75 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Maxime Hamou | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
02.04.19 1. kolo | vs. Moez Echargui | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.04.19 kval. | vs. Vitalii Shcherba | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Murcia - zemlja | ||||
21.03.19 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
19.03.19 kval. | vs. Jaime Fermosell Delgado | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Jose Miguel Vinuesa Irias | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Joan B Borras Isern | 4-6, 4-6 | detalj meča |