Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
30.05.98, 25 Godina
30.05.98, 25 Godina
Lucas Krainer vs. Bulut Ozcelik - Međusobni mečevi
27.11.17 | 1. kolo kval. | Lucas Krainer | Bulut Ozcelik | 6-0, 6-1 | detalj meča | Turkey F45 | zemlja |
Lucas Krainer form & Bulut Ozcelik form
Lucas Krainer - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 3-6, 2-3, - Lucas Krainer - odustajanje | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Kai Shiang Yang | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Sergey Fomin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Joshua Sheehy | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
28.01.23 Polufinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.01.23 Četvrtfinale | vs. Amr Elsayed | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
26.01.23 2. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.01.23 1. kolo | vs. Mohamad Gomaa | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Bressuire - dvorana | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.12.22 Polufinale | vs. Jakub Mensik | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.12.22 Četvrtfinale | vs. Ilia Simakin | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
01.12.22 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Nicolas Kobelt | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
26.11.22 Polufinale | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.11.22 Četvrtfinale | vs. Tomas Lanik | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.11.22 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
23.11.22 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.11.22 1. kolo | vs. Enzo Frances Tessari | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.11.22 Četvrtfinale | vs. Terence Atmane | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
03.11.22 2. kolo | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
02.11.22 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 5-6, - Lucas Krainer - odustajanje | detalj meča | |
05.10.22 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 3-6, 7-64, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-78, 2-6 | detalj meča | |
28.09.22 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 6-0, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-74 | detalj meča |
Bulut Ozcelik - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 0-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.10.19 kval. | vs. Lars Johann | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Hifzi Riza Cikikci | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Radu Florin Macovei | 7-64, 3-6, 11-13 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 4-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Shamael Chaudhry | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F37 - zemlja | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Rayan Ghedjemis | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F36 - zemlja | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Max Van Wijk | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F35 - zemlja | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F33 - zemlja | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Michael Jalpota | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F32 - zemlja | ||||
15.10.18 kval. | vs. Tomas Liska | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Randjelovic | 7-64, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F31 - zemlja | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Erik Crepaldi | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F30 - zemlja | ||||
02.10.18 kval. | vs. Jordi Walder | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
01.10.18 2. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Klim Ivanov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F29 - zemlja | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Endrizzi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F20 - zemlja | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Moritz Thiem | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F19 - zemlja | ||||
16.05.18 1. kolo | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F17 - zemlja | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Lance-Pierre Du Toit | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Turkey F16 - zemlja | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 1-6, 3-6 | detalj meča |