MEČ
03.07.17 | 2. kolo kval. | Lucas Koelle | Pavle Daljev | 5-7, 7-5, 6-3 | Germany F6 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Brazil
01.06.98, 25 Godina
01.06.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
23.02.92, 32 Godina
23.02.92, 32 Godina
Lucas Koelle vs. Pavle Daljev - Međusobni mečevi
03.07.17 | 2. kolo kval. | Lucas Koelle | Pavle Daljev | 5-7, 7-5, 6-3 | detalj meča | Germany F6 | zemlja |
Lucas Koelle form & Pavle Daljev form
Lucas Koelle - Posljednji mečevi
Germany F7 - zemlja | ||||
11.07.17 1. kolo | vs. Dominik Boehler | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.07.17 kval. | vs. Mark Burgos | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Felipe Assuncao Garla | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Germany F6 - zemlja | ||||
05.07.17 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 5-7, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
03.07.17 kval. | vs. Christophe Tholl | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Turkey F49 - tvrda | ||||
07.12.16 1. kolo | vs. Andriej Kapas | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F48 - tvrda | ||||
02.12.16 2. kolo | vs. Lorenzo Frigerio | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
30.11.16 1. kolo | vs. Isa Mammetgulyyev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F47 - tvrda | ||||
22.11.16 1. kolo | vs. Alexander Lazov | 7-62, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
08.11.16 1. kolo | vs. Fernando Romboli | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Brazil F5 - zemlja | ||||
24.08.15 2. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.08.15 kval. | vs. Lourenzo Gasperini | 2-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
24.08.15 1. kolo | vs. Thales Turini | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.08.15 1. kolo kval. | vs. Asdrubal Gobernate | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Brazil F4 - tvrda | ||||
17.08.15 2. kolo kval. | vs. Santiago Maresca | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Brazil F12 - zemlja | ||||
03.11.14 1. kolo kval. | vs. Osni Nery Junior | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
13.09.14 1. kolo kval. | vs. Ricardo Hocevar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
12.04.14 1. kolo kval. | vs. Guillermo Duran | 1-6, 4-6 | detalj meča |
Pavle Daljev - Posljednji mečevi
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Boris Stojanovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Petar Jovic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Marko Nikolic | 3-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Iliyan Radulov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Moein Taheri | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Rik Muller | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Pirot - zemlja | ||||
20.09.22 kval. | vs. Sasa Markovic | 6-72, 6-2, 2-10 | detalj meča | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 6-2, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Vasiliy Kichigin | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Zlatibor - zemlja | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Celje - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Goran Zivotic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Belgrade - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
M25 Skopje - zemlja | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Budva - zemlja | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Daisuke Sumizawa | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Marko Maric | 6-2, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Zhukov | 0-6, 3-6 | detalj meča |