MEČ
12.03.20 | 2. kolo | Lucas Gerch | Pietro Rondoni | 6-1, - odustajanje | M15 Porec | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Lucas Gerch | Pietro Rondoni | |
1. servis % | 11/19 (58%) | 12/21 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 9/11 (82%) | 4/12 (33%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/8 (63%) | 3/9 (33%) |
Osvojene break-lopte | 3/3 (100%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 14/21 (67%) | 5/19 (26%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 28/40 (70%) | 12/40 (30%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lucas Gerch vs. Pietro Rondoni - Međusobni mečevi
12.03.20 | 2. kolo | Lucas Gerch | Pietro Rondoni | 6-1, Pietro Rondoni - odustajanje | detalj meča | M15 Porec | zemlja |
Lucas Gerch form & Pietro Rondoni form
Lucas Gerch - Posljednji mečevi
M15 Alaminos - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Daniele Rapagnetta | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Alaminos - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Miljan Zekic | 4-0, Miljan Zekic - odustajanje | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Gola | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Dominik Kellovsky | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Vilius Gaubas | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Cleveland Challenger - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Patrick Brady | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Noah Rubin | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Charlottesville Challenger - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Benoit Paire | - | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Stefan Kozlov | 6-2, 5-7, 7-65 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Hady Habib | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mirza Basic | 7-65, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
Malaga Challenger - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 7-63, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Federico Delbonis | 4-6, 5-2, Federico Delbonis - odustajanje | detalj meča | |
M25 Oldenzaal - zemlja | ||||
03.09.23 Finale | vs. Oliver Crawford | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
02.09.23 Polufinale | vs. Max Houkes | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Dax Donders | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča |
Pietro Rondoni - Posljednji mečevi
M25 Sierre - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Lesa - zemlja | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Harold Mayot | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Bolzano - zemlja | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
M25 Casinalbo - zemlja | ||||
05.07.21 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Bergamo - zemlja | ||||
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Jaimee Floyd Angele | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Genova - zemlja | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Mateus Alves | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Gaiba - trava | ||||
10.06.21 1. kolo | vs. Omar Giacalone | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.06.21 Četvrtfinale | vs. Gonzalo Lama | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.06.21 2. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
01.06.21 1. kolo | vs. Jules Okala | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Vladislav Ivanov | 4-6, 0-3, - Pietro Rondoni - odustajanje | detalj meča | |
Biella 5 - zemlja | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Meerbusch - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Milan Welte | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
13.04.21 kval. | vs. Yvo Panak | 6-74, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Maximilian Dietel | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Sascha Moeller | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
26.03.21 Četvrtfinale | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.21 2. kolo | vs. Timo Legout | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
24.03.21 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. David Pichler | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.03.21 1. kolo | vs. Admir Kalender | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
14.03.21 Finale | vs. Filip Misolic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.21 Polufinale | vs. Damien Wenger | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
12.03.21 Četvrtfinale | vs. Matteo Arnaldi | 4-6, 6-1, 3-0, Matteo Arnaldi - odustajanje | detalj meča | |
11.03.21 2. kolo | vs. Davide Galoppini | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
09.03.21 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.02.21 2. kolo kval. | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.02.21 kval. | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Max Houkes | 6-3, 2-6, 12-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča |