MEČ
13.02.19 | 1. kolo | Lucas Catarina | Sultan Narbekov | 6-2, 6-4 | M25 Aktobe | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Lucas Catarina | Sultan Narbekov | |
1. servis % | 33/57 (58%) | 29/54 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/33 (73%) | 18/29 (62%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/24 (63%) | 12/25 (48%) |
Osvojene break-lopte | 4/5 (80%) | 1/6 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/54 (44%) | 18/57 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/111 (57%) | 48/111 (43%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi | 4 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Sultan Narbekov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucas Catarina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Sultan Narbekov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lucas Catarina | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Sultan Narbekov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucas Catarina | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Sultan Narbekov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucas Catarina | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Sultan Narbekov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucas Catarina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Sultan Narbekov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucas Catarina | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Sultan Narbekov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucas Catarina | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Sultan Narbekov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lucas Catarina | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Sultan Narbekov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucas Catarina | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Kazakhstan
21.10.99, 24 Godina
21.10.99, 24 Godina
Lucas Catarina vs. Sultan Narbekov - Međusobni mečevi
13.02.19 | 1. kolo | Lucas Catarina | Sultan Narbekov | 6-2, 6-4 | detalj meča | M25 Aktobe | dvorana |
Lucas Catarina form & Sultan Narbekov form
Lucas Catarina - Posljednji mečevi
Davis Cup - zemlja | ||||
15.09.23 | vs. Emilio Gomez | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Andrea Bolla | 6-4, 5-7, - Lucas Catarina - odustajanje | detalj meča | |
M25 Nottingham - trava | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Rosario - zemlja | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kalmar - zemlja | ||||
21.05.23 Finale | vs. Max Dahlin | 6-1, 3-6, 7-612 | detalj meča | |
20.05.23 Polufinale | vs. Niels Visker | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Oskar Jansson | 7-62, 7-64 | detalj meča | |
18.05.23 2. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Adam Svensson | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Varnamo - zemlja | ||||
12.05.23 Četvrtfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
11.05.23 2. kolo | vs. Tibo Colson | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Monte-Carlo - zemlja | ||||
08.04.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
26.03.23 Finale | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.03.23 Polufinale | vs. Elmer Moller | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.03.23 Četvrtfinale | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.03.23 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
19.03.23 Finale | vs. Francois Musitelli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.03.23 Polufinale | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.03.23 Četvrtfinale | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Creteil - dvorana | ||||
11.03.23 Polufinale | vs. Tristan Lamasine | 6-0, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Antoine Ghibaudo | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-3 | detalj meča |
Sultan Narbekov - Posljednji mečevi
M15 Almaty - tvrda | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Shymkent - zemlja | ||||
16.04.19 kval. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 7-65, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
M25 Shymkent - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Timur Kiuamov | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Adrian Andrzejczuk | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F36 - zemlja | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Edward Hubner | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Suvajac | 6-0, 5-7, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F35 - zemlja | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Edward Hubner | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Can Zorlu | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F34 - zemlja | ||||
29.10.18 kval. | vs. Shendrit Deari | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Tomas Vanko | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 1-6, 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Almaty Challenger - tvrda | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F8 - zemlja | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Krishna Teja Ankam | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
23.09.18 kval. | vs. Savriyan Danilov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F7 - zemlja | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Flemming Peters | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.09.18 kval. | vs. Alexey Baryshev | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-3, 4-0, Sharobiddin Abzalov - odustajanje | detalj meča | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Fariduni Hamid | 6-2, 3-0, Fariduni Hamid - odustajanje | detalj meča | |
Kazakhstan F6 - zemlja | ||||
10.09.18 1. kolo | vs. Bart Van Den Berg | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
China F14 - zemlja | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Bingyu Yu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
27.08.18 kval. | vs. Shenglin Zhuo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Ziang Li | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
China F13 - zemlja | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Russia F5 - zemlja | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Alexey Baryshev | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Ruzel Fathullin | Ruzel Fathullin - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Russia F4 - zemlja | ||||
30.07.18 kval. | vs. Svyatoslav Shainyan | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Oleg Besednikov | 6-3, 6-3 | detalj meča |