MEČ
07.11.19 | 2. kolo | Lucas Catarina | Simon Yitbarek | 6-3, 6-3 | M15 Heraklion | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Lucas Catarina | Simon Yitbarek | |
1. servis % | 43/70 (61%) | 32/59 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/43 (60%) | 18/32 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/27 (33%) | 5/27 (19%) |
Osvojene break-lopte | 7/14 (50%) | 4/8 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/59 (61%) | 35/70 (50%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 71/129 (55%) | 58/129 (45%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 6 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Lucas Catarina | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Simon Yitbarek | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Lucas Catarina | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Simon Yitbarek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucas Catarina | 1-0 | |
0-0 | ||
Lucas Catarina | 3-0 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
4-0 | Simon Yitbarek | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lucas Catarina | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Simon Yitbarek | |
0-0, 15-0 | ||
Lucas Catarina | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30, 40-40 | ||
5-3 | Simon Yitbarek | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lucas Catarina vs. Simon Yitbarek - Međusobni mečevi
07.11.19 | 2. kolo | Lucas Catarina | Simon Yitbarek | 6-3, 6-3 | detalj meča | M15 Heraklion | tvrda |
18.09.19 | 1. kolo | Lucas Catarina | Simon Yitbarek | 6-1, 6-2 | detalj meča | M15 Pajulahti | dvorana |
Lucas Catarina form & Simon Yitbarek form
Lucas Catarina - Posljednji mečevi
Davis Cup - zemlja | ||||
15.09.23 | vs. Emilio Gomez | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Andrea Bolla | 6-4, 5-7, - Lucas Catarina - odustajanje | detalj meča | |
M25 Nottingham - trava | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Rosario - zemlja | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kalmar - zemlja | ||||
21.05.23 Finale | vs. Max Dahlin | 6-1, 3-6, 7-612 | detalj meča | |
20.05.23 Polufinale | vs. Niels Visker | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Oskar Jansson | 7-62, 7-64 | detalj meča | |
18.05.23 2. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Adam Svensson | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Varnamo - zemlja | ||||
12.05.23 Četvrtfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
11.05.23 2. kolo | vs. Tibo Colson | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Monte-Carlo - zemlja | ||||
08.04.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
26.03.23 Finale | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.03.23 Polufinale | vs. Elmer Moller | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.03.23 Četvrtfinale | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.03.23 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
19.03.23 Finale | vs. Francois Musitelli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.03.23 Polufinale | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.03.23 Četvrtfinale | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Creteil - dvorana | ||||
11.03.23 Polufinale | vs. Tristan Lamasine | 6-0, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Antoine Ghibaudo | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-3 | detalj meča |
Simon Yitbarek - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Gage Brymer | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
08.09.21 1. kolo | vs. Marc Ros Mesas | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
M15 Vejle - zemlja | ||||
30.07.21 2. kolo | vs. Jonathan Mridha | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
27.07.21 1. kolo | vs. George Loffhagen | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Helsinki - zemlja | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 7-5, 6-76, 6-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Mikail Alimli | 7-67, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
23.04.21 Četvrtfinale | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 1-6, - Simon Yitbarek - odustajanje | detalj meča | |
22.04.21 2. kolo | vs. Michal Dembek | 6-2, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
21.04.21 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.04.21 kval. | vs. Justin Roberts | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Athanassios Manekas | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Piotr Matuszewski | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Hanwen Li | 5-7, 1-4, - Simon Yitbarek - odustajanje | detalj meča | |
10.03.21 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 7-5, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
09.03.21 kval. | vs. Petr Hajek | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Marcello Serafini | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Pecci | 6-74, 7-69, 10-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Bosio | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
13.01.21 1. kolo | vs. Martin Breysach | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
11.01.21 kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Axel Garcian | 6-2, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.01.21 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.20 kval. | vs. Egor Noskin | 6-72, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
12.10.20 2. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 6-2, 6-3 | detalj meča |