MEČ
12.10.18 | Četvrtfinale | Lucas Catarina | Pierre Faivre | 6-4, 6-1 | France F21 | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Lucas Catarina | Pierre Faivre | |
1. servis % | 30/49 (61%) | 33/57 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/30 (70%) | 17/33 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/19 (47%) | 9/24 (38%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/57 (54%) | 19/49 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/106 (58%) | 45/106 (42%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 6 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Lucas Catarina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Pierre Faivre | |
0-2 | Pierre Faivre | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucas Catarina | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Lucas Catarina | 2-2 | |
Lucas Catarina | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Pierre Faivre | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lucas Catarina | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Pierre Faivre | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucas Catarina | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Lucas Catarina | 0-0 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
Lucas Catarina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Lucas Catarina | 2-0 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Lucas Catarina | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Pierre Faivre | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-1 | Pierre Faivre | |
5-1 | Pierre Faivre | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lucas Catarina vs. Pierre Faivre - Međusobni mečevi
12.10.18 | Četvrtfinale | Lucas Catarina | Pierre Faivre | 6-4, 6-1 | detalj meča | France F21 | dvorana |
Lucas Catarina form & Pierre Faivre form
Lucas Catarina - Posljednji mečevi
Davis Cup - zemlja | ||||
15.09.23 | vs. Emilio Gomez | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Andrea Bolla | 6-4, 5-7, - Lucas Catarina - odustajanje | detalj meča | |
M25 Nottingham - trava | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Rosario - zemlja | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kalmar - zemlja | ||||
21.05.23 Finale | vs. Max Dahlin | 6-1, 3-6, 7-612 | detalj meča | |
20.05.23 Polufinale | vs. Niels Visker | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Oskar Jansson | 7-62, 7-64 | detalj meča | |
18.05.23 2. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Adam Svensson | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Varnamo - zemlja | ||||
12.05.23 Četvrtfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
11.05.23 2. kolo | vs. Tibo Colson | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Monte-Carlo - zemlja | ||||
08.04.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
26.03.23 Finale | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.03.23 Polufinale | vs. Elmer Moller | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.03.23 Četvrtfinale | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.03.23 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
19.03.23 Finale | vs. Francois Musitelli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.03.23 Polufinale | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.03.23 Četvrtfinale | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Creteil - dvorana | ||||
11.03.23 Polufinale | vs. Tristan Lamasine | 6-0, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Antoine Ghibaudo | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-3 | detalj meča |
Pierre Faivre - Posljednji mečevi
M25 Toulouse - dvorana | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
22.03.22 kval. | vs. Julien Dando | 2-6, 7-62, 10-6 | detalj meča | |
M15 Creteil - dvorana | ||||
07.03.22 kval. | vs. Hugo Pierre | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Tom Schonenberg | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
07.02.22 kval. | vs. Adrien Gobat | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 0-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
M25 Angers - zemlja | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Dan Added | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.04.21 kval. | vs. Fabian Fallert | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Poitiers - dvorana | ||||
15.03.21 kval. | vs. Oscar Moraing | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Adrien Gobat | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.02.21 kval. | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.02.21 2. kolo kval. | vs. Jip Van Assendelft | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.21 Četvrtfinale | vs. Tom Kocevar-Desman | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
04.02.21 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 5-7, 7-65, 6-1 | detalj meča | |
02.02.21 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
24.09.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.09.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
15.09.20 1. kolo | vs. Jules Marie | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.09.20 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 0-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.07.20 1. kolo | vs. Louis Tessa | 7-64, 3-6, 15-13 | detalj meča | |
10.07.20 1. kolo | vs. Quentin Halys | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.07.20 1. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 5-7, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
06.07.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.06.20 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 7-5, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
23.06.20 1. kolo | vs. Dan Added | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Toulouse - dvorana | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Alexis Musialek | 6-3, 6-5 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Nicolas Tepmahc | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.02.20 kval. | vs. Dominik Boehler | 6-3, 6-2 | detalj meča |