MEČ
17.03.17 | Četvrtfinale | Luca Vanni | Duckhee Lee | 6-1, 6-3 | Shenzhen Challenger | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Luca Vanni | Duckhee Lee | |
1. servis % | 33/49 (67%) | 36/54 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/33 (88%) | 21/36 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/16 (44%) | 6/18 (33%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/54 (50%) | 13/49 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/103 (61%) | 40/103 (39%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 9 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Luca Vanni | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Luca Vanni | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luca Vanni | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Luca Vanni | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luca Vanni | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Luca Vanni | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Duckhee Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Luca Vanni | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Duckhee Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Luca Vanni | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Luca Vanni vs. Duckhee Lee - Međusobni mečevi
17.03.17 | Četvrtfinale | Luca Vanni | Duckhee Lee | 6-1, 6-3 | detalj meča | Shenzhen Challenger | tvrda |
Luca Vanni form & Duckhee Lee form
Luca Vanni - Posljednji mečevi
Roanne Challenger - dvorana | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Radu Albot | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.11.21 kval. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 0-3, - Luca Vanni - odustajanje | detalj meča | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
San Marino - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Bolzano - zemlja | ||||
05.08.21 Četvrtfinale | vs. Matteo Arnaldi | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.08.21 2. kolo | vs. Lisandru Rodriguez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
03.08.21 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 6-78, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
26.07.21 kval. | vs. Ryan Peniston | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Nick Chappell | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Perugia Challenger - zemlja | ||||
05.07.21 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Milan Challenger - zemlja | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Jiri Lehecka | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
Forli Challenger - zemlja | ||||
14.06.21 kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Michele Vianello | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Gaiba - trava | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Biella 7 - zemlja | ||||
31.05.21 kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Biella 6 - zemlja | ||||
17.05.21 kval. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Nino Serdarusic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Biella 5 - zemlja | ||||
04.05.21 1. kolo | vs. Leonardo Mayer | 6-77, 0-6 | detalj meča | |
M25 Angers - zemlja | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 1-6, 7-63, 1-6 | detalj meča | |
M25 Biel - dvorana | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Jay Clarke | 7-5, 6-71, 4-6 | detalj meča | |
30.03.21 kval. | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Ilias Zimmermann | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Biella 4 - dvorana | ||||
15.03.21 kval. | vs. Matthias Bachinger | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Biella 3 - dvorana | ||||
08.03.21 kval. | vs. Matthias Bachinger | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 6-76, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Biella 2 - dvorana | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Biella 1 - dvorana | ||||
10.02.21 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-78, 1-6 | detalj meča |
Duckhee Lee - Posljednji mečevi
Gwangju Challenger - tvrda | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Mark Lajal | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.04.24 kval. | vs. Blake Ellis | 6-76, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Nishi - tvrda | ||||
24.03.24 Finale | vs. Hikaru Shiraishi | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-65, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Renta Tokuda | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Yi Zhou | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
M15 Hinode - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ryotaro Taguchi | 6-2, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Sander Jong | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
31.12.23 Finale | vs. Sanhui Shin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.12.23 Polufinale | vs. Jumpei Yamasaki | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Keisuke Saitoh | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Ko Suzuki | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
M15 Kuala - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-4, 1-6, 0-3, - Duckhee Lee - odustajanje | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Seungmin Park | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Ipoh - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Darrshan Suresh Kumar | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Hua - tvrda | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 6-3, 2-6, 5-4, - Duckhee Lee - odustajanje | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Kasidit Samrej | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ye Cong Mo | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
M25 Yinchuan - tvrda | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Dominik Palan | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Xin Gao | Xin Gao - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča |