MEČ
18.02.20 | kval. | Luca Prevosto | Taiyo Yamanaka | 6-2, 4-6, 10-4 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Luca Prevosto vs. Taiyo Yamanaka - Međusobni mečevi
18.02.20 | kval. | Luca Prevosto | Taiyo Yamanaka | 6-2, 4-6, 10-4 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Luca Prevosto form & Taiyo Yamanaka form
Luca Prevosto - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. David Perez Sanz | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Marko Miladinovic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
18.02.20 kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-2, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Anze Arh | 3-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Radu Florin Macovei | 6-3, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.02.20 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
15.02.20 2. kolo | vs. Filip Misolic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.02.20 kval. | vs. Luciano Tacchi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 6-3, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.01.20 Četvrtfinale | vs. Justin Eleveld | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
23.01.20 2. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.01.20 1. kolo | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.01.20 1. kolo | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Jake Hersey | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Manuel Pena Lopez | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. George Von Massow | 2-6, 7-64, 6-75 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Antonio Mazzeo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Ondrej Krstev | 6-1, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Carl Emil Overbeck | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Dimitriy Voronin | 2-4, - Luca Prevosto - odustajanje | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Bart Van Den Berg | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Daniil Nabatchikov | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.09.19 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 1-6, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 0-6 | detalj meča |
Taiyo Yamanaka - Posljednji mečevi
M15 Tsukuba - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Jumpei Yamasaki | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Nishi - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Jie Cui | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Jumpei Yamasaki | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Mattias Southcombe | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Hinode - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Yan Bai | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yusaku Sugaya | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Kentaro Otsuka | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lennon Roark Jones | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Carlo Alberto Caniato | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Mika Brunold | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Filippo Mazzola | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Michael Zhu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ludovico Vaccari | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 4-6, 7-5, 14-16 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Benoit Torcq | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Andres Fernandez Canovas | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Yashvardhan Singh | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Adrien Gobat | 7-66, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Rui Ning Huang | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Nicolas Jadoun | 5-7, 6-3, 10-1 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Luca Bluett | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Shunsuke Nakagawa | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
20.12.23 kval. | vs. Yamato Sueoka | 6-2, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
18.12.23 1. kolo kval. | vs. David Krasner | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
M15 Ipoh - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ke Hau Hung | - Taiyo Yamanaka - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Kuching - tvrda | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Hikaru Shiraishi | 1-6, - Taiyo Yamanaka - odustajanje | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Luca Castelnuovo | 7-612, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Ren Nakamura | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 6-73, 6-4, 2-0, Kazuma Kawachi - odustajanje | detalj meča |