Luca Margaroli/Andrea Vavassori vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock 21.05.2019

Luca Margaroli/Andrea Vavassori vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock 21.05.2019 - Jerusalem Challenger - usporedba

MEČ

21.05.191. koloLuca Margaroli/Andrea Vavassori Benjamin Lock/Courtney John Lock 6-2, 6-3 Izrael Jerusalem Challenger tvrda

STATISTIKE MEČA

Luca Margaroli/Andrea VavassoriBenjamin Lock/Courtney John Lock
1. servis %32/48 (67%)27/47 (57%)
Osvojeni bodovi na 1.servis28/32 (88%)17/27 (63%)
Osvojeni bodovi na 2.servis8/16 (50%)11/20 (55%)
Osvojeni bodovi iz returna19/47 (40%)12/48 (25%)
Osvojeni bodovi ukupno55/95 (58%)40/95 (42%)
Dvostruke pogreške53
Asovi54

STATISTIKE MEČA

1
0-0Benjamin Lock/Courtney John Lock Benjamin Lock/Courtney John Lock serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Luca Margaroli/Andrea Vavassori Luca Margaroli/Andrea Vavassori serve1-0
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP]
1-1Benjamin Lock/Courtney John Lock Benjamin Lock/Courtney John Lock serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Luca Margaroli/Andrea Vavassori Luca Margaroli/Andrea Vavassori serve2-1
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
3-1Benjamin Lock/Courtney John Lock Benjamin Lock/Courtney John Lock serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Luca Margaroli/Andrea Vavassori Luca Margaroli/Andrea Vavassori serve4-1
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP]
4-2Benjamin Lock/Courtney John Lock Benjamin Lock/Courtney John Lock serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Luca Margaroli/Andrea Vavassori Luca Margaroli/Andrea Vavassori serve5-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40
6-2
2
0-0Benjamin Lock/Courtney John Lock Benjamin Lock/Courtney John Lock serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Luca Margaroli/Andrea Vavassori Luca Margaroli/Andrea Vavassori serve1-0
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP]
1-1Benjamin Lock/Courtney John Lock Benjamin Lock/Courtney John Lock serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Luca Margaroli/Andrea Vavassori Luca Margaroli/Andrea Vavassori serve2-1
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40
3-1Benjamin Lock/Courtney John Lock Benjamin Lock/Courtney John Lock serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Luca Margaroli/Andrea Vavassori Luca Margaroli/Andrea Vavassori serve4-1
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
4-2Benjamin Lock/Courtney John Lock Benjamin Lock/Courtney John Lock serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Luca Margaroli/Andrea Vavassori Luca Margaroli/Andrea Vavassori serve5-2
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
5-3Benjamin Lock/Courtney John Lock Benjamin Lock/Courtney John Lock serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
6-3

Luca Margaroli
Switzerland
15.02.92, 28 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Zimbabwe
04.03.93, 27 Godina







Benjamin Lock
Andrea Vavassori
Italy
05.05.95, 25 Godina




Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra

Zimbabwe
18.10.96, 23 Godina




Courtney John Lock
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Luca Margaroli/Andrea Vavassori vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock - Međusobni mečevi

21.05.191. koloLuca Margaroli/Andrea VavassoriBenjamin Lock/Courtney John Lock6-2, 6-3 detalj mečaIzrael Jerusalem Challenger tvrda

Luca Margaroli/Andrea Vavassori - Posljednji mečevi

France Pau Challenger - dvorana
27.02.20
Četvrtfinale
vs. Benjamin Bonzi/Antoine Hoang3-6, 6-3, 5-10 porazdetalj meča
25.02.20
1. kolo
vs. Ivan Sabanov/Matej Sabanov7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
Italy Bergamo Challenger - dvorana
22.02.20
Finale
vs. Zdenek Kolar/Julian Ocleppo4-6, 3-6 porazdetalj meča
21.02.20
Polufinale
vs. Filippo Baldi/Andrea Pellegrino6-73, 6-1, 10-7 pobjedadetalj meča
20.02.20
Četvrtfinale
vs. Illya Marchenko/Roman Safiullin Illya Marchenko/Roman Safiullin/Courtney John Lock - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
19.02.20
1. kolo
vs. Luca Nardi/Lorenzo Rottoli6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Australia Launceston Challenger - tvrda
04.02.20
1. kolo
vs. Kimmer Coppejans/Sergio Martos Gornes7-65, 2-6, 7-10 porazdetalj meča
Australia Burnie Challenger - tvrda
02.02.20
Finale
vs. Harri Heliovaara/Sem Verbeek6-75, 6-74 porazdetalj meča
31.01.20
Polufinale
vs. Nathan Pasha/Max Jacob Schnur7-62, 6-4 pobjedadetalj meča
30.01.20
Četvrtfinale
vs. Kimmer Coppejans/Sergio Martos Gornes6-2, 7-64 pobjedadetalj meča
29.01.20
1. kolo
vs. Tristan Schoolkate/Dane Sweeny6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Australia Bendigo Challenger - tvrda
14.01.20
1. kolo
vs. Sasi Kumar Mukund/Fajing Sun3-6, 4-6 porazdetalj meča
France Noumea Challenger - tvrda
11.01.20
Finale
vs. Andrea Pellegrino/Mario Vilella Martinez6-71, 6-3, 10-12 porazdetalj meča
10.01.20
Polufinale
vs. Andre Goransson/Sem Verbeek7-63, 6-3 pobjedadetalj meča
09.01.20
Četvrtfinale
vs. Zdenek Kolar/Lukas Rosol Zdenek Kolar/Lukas Rosol/Courtney John Lock - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
08.01.20
1. kolo
vs. Federico Gaio/Roberto Marcora Federico Gaio/Roberto Marcora/Courtney John Lock - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
New Zeland M15 Te - tvrda
05.01.20
Finale
vs. Rhett Purcell/Calum Puttergill7-5, 6-72, 10-8 pobjedadetalj meča
03.01.20
Četvrtfinale
vs. Zac Osborne/Sam Ryan Ziegann6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
03.01.20
Polufinale
vs. Jake Delaney/Luke Saville6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
02.01.20
1. kolo
vs. William Hatzis/Timothy Willans6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Portugal Maia Challenger - zemlja
20.11.19
1. kolo
vs. Sasi Kumar Mukund/N. Vijay Sundar Prashanth6-0, 4-6, 9-11 porazdetalj meča
USA Houston Challenger - tvrda
13.11.19
1. kolo
vs. N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan3-6, 6-4, 7-10 porazdetalj meča
USA Knoxville Challenger - dvorana
08.11.19
Polufinale
vs. Hans Hach Verdugo/Adrian Menendez-Maceiras6-73, 6-73 porazdetalj meča
07.11.19
Četvrtfinale
vs. Sekou Bangoura/Michael Mmoh6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
06.11.19
1. kolo
vs. Darian King/Evan King6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Italy L'Aquila Challenger - zemlja
25.08.19
Finale
vs. Tomislav Brkic/Ante Pavic3-6, 2-6 porazdetalj meča
25.08.19
Polufinale
vs. Andre Begemann/Florin Mergea6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
22.08.19
Četvrtfinale
vs. Aslan Karatsev/Pavel Kotov6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
21.08.19
1. kolo
vs. Gianluca Di Nicola/Alejandro Gonzalez6-2, 7-63 pobjedadetalj meča
Izrael Jerusalem Challenger - tvrda
24.05.19
Polufinale
vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar4-6, 6-3, 4-10 porazdetalj meča

Benjamin Lock/Courtney John Lock - Posljednji mečevi

JAR Potchefstroom Challenger - tvrda
11.03.20
1. kolo
vs. Simon Carr/Corentin Denolly6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Zimbabwe Davis Cup - tvrda
07.03.20
vs. Yacoub Makzoume/Hazem Naow6-1, 4-6, 6-3 pobjedadetalj meča
Canada Calgary Challenger - dvorana
26.02.20
1. kolo
vs. Harry Bourchier/Filip Peliwo6-4, 3-6, 8-10 porazdetalj meča
USA M25 Naples - zemlja
12.02.20
1. kolo
vs. Jordi Arconada/Julian Bradley3-6, 2-6 porazdetalj meča
Mozambique M15 Maputo - tvrda
11.11.19
1. kolo
vs. Rishab Agarwal/Aziz Ouakaa4-6, 6-76 porazdetalj meča
Mozambique M15 Maputo - tvrda
04.11.19
Četvrtfinale
vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda/Eric Vanshelboim6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
04.11.19
Polufinale
vs. S D Prajwal Dev/Rishi Reddy6-4, 7-65 pobjedadetalj meča
04.11.19
Finale
vs. Jake Delaney/Bruno Nhavene6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
04.11.19
1. kolo
vs. Alexis Canter/Hamid Reza Nadaf6-1, 7-62 pobjedadetalj meča
Nigeria M25+H Lagos - tvrda
14.10.19
Polufinale
vs. Calvin Hemery/Tristan Meraut7-5, 5-7, 10-8 pobjedadetalj meča
14.10.19
Finale
vs. William Bushamuka/Aryan Goveas6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
14.10.19
1. kolo
vs. Gabriel Friday/Abayomi Oluseyi Philips6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
14.10.19
Četvrtfinale
vs. Sylvester Emmanuel/Takanyi Garanganga6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Nigeria M25+H Lagos - tvrda
07.10.19
Finale
vs. Aziz Dougaz/Skander Mansouri6-74, 3-6 porazdetalj meča
07.10.19
Polufinale
vs. Gianni Mina/Thomas Yaka Kofi Setodji6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
07.10.19
1. kolo
vs. Darryl Hale/Hamid Reza Nadaf6-1, Darryl Hale/Hamid Reza Nadaf - odustajanjepobjedadetalj meča
07.10.19
Četvrtfinale
vs. Benjamin Fumi/Arnaud Sewanou6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
JAR M15 Pretoria - tvrda
30.09.19
1. kolo
vs. Thabo Ncube/Andreas Scott7-63, 6-0 pobjedadetalj meča
30.09.19
Četvrtfinale
vs. Ruben Konings/Len Schouten7-62, 7-5 pobjedadetalj meča
30.09.19
Polufinale
vs. Alexander Donski/Raheel Manji4-6, 6-3, 6-10 porazdetalj meča
JAR M15 Johannesburg - tvrda
23.09.19
Četvrtfinale
vs. Lance Cohen/Michael-John Every6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
23.09.19
Polufinale
vs. Marco Brugnerotto/Davide Pozzi6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
23.09.19
Finale
vs. Alexander Donski/David Pichler6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
23.09.19
1. kolo
vs. Vasilios Caripi/Vaughn Hunter6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Japan Yokkaichi Challenger - tvrda
07.08.19
1. kolo
vs. Yunseong Chung/Tung-Lin Wu1-6, 2-6 porazdetalj meča
China Chengdu Challenger - tvrda
31.07.19
1. kolo
vs. Harri Heliovaara/Toshihide Matsui6-72, 6-74 porazdetalj meča
Taipei (CHN) M25 Taipei - tvrda
22.07.19
1. kolo
vs. Jeffrey Hsu/Shao-Fan Liu6-4, 3-6, 7-10 porazdetalj meča
Kazakhstan Nur Sultan - tvrda
16.07.19
1. kolo
vs. Harry Bourchier/Pavel Kotov4-6, 2-6 porazdetalj meča
France M25+H Ajaccio - tvrda
08.07.19
1. kolo
vs. Jonathan Kanar/Maxime Tchoutakian5-7, 6-3, 5-10 porazdetalj meča
Zimbabwe M15 Harare - tvrda
24.06.19
Polufinale
vs. Anvit Bendre/Dhruv Sunish6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
<