MEČ
06.11.19 | 1. kolo | Luca Giacomini | Athanassios Manekas | 6-1, 6-3 | M15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Luca Giacomini | Athanassios Manekas | |
1. servis % | 33/45 (73%) | 40/59 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/33 (70%) | 17/40 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/12 (75%) | 11/19 (58%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/59 (53%) | 13/45 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/104 (61%) | 41/104 (39%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
2-0 | Athanassios Manekas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Luca Giacomini | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Athanassios Manekas | |
0-0, 15-15 | ||
Luca Giacomini | 4-1 | |
0-0, 15-0 | ||
5-1 | Athanassios Manekas | |
0-0, 15-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Luca Giacomini | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Athanassios Manekas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luca Giacomini | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Athanassios Manekas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Luca Giacomini | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
4-1 | Athanassios Manekas | |
0-0 | ||
5-2 | Athanassios Manekas | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Luca Giacomini | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Greece
08.09.98, 25 Godina
08.09.98, 25 Godina
Luca Giacomini vs. Athanassios Manekas - Međusobni mečevi
06.11.19 | 1. kolo | Luca Giacomini | Athanassios Manekas | 6-1, 6-3 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
Luca Giacomini form & Athanassios Manekas form
Luca Giacomini - Posljednji mečevi
Zadar Challenger - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Mathys Erhard | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Federico Cina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Federico Salomone | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Jakub Nicod | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Christoph Negritu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Romain Faucon | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Vincent Marysko | 4-6, 0-1, - Luca Giacomini - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Rei Sakamoto | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Oliver Ojakaar | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Zhenxiong Dong | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Yaroslav Demin | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Milos Karol | 6-2, 1-0, Milos Karol - odustajanje | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - dvorana | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Christoph Negritu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aaron Gil Garcia | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Federico Gaio | 6-73, 6-72 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-2, 7-65 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Ryuki Matsuda | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hady Habib | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Sean Cuenin | 6-3, 1-0, Sean Cuenin - odustajanje | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Rennes Challenger - dvorana | ||||
11.09.23 kval. | vs. Kacper Zuk | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Szymon Walkow | 7-5, 6-1 | detalj meča |
Athanassios Manekas - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Simon Yitbarek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 4-1, - Athanassios Manekas - odustajanje | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 6-72, 0-6 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Stuart Parker | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
26.11.19 kval. | vs. Leopold Zima | 7-5, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Jackson Varney | 4-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Niklas Guttau | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-2, 0-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Koonwar Gupta | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.11.19 kval. | vs. Miles Jones | 4-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Marco Corino | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
28.10.19 kval. | vs. David Quayle | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Artem Salomatov | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
27.10.19 2. kolo kval. | vs. Oleg Khotkov | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Getafe - tvrda | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Cameron Henricy Trigolos | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Luis Humberto Lopez | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Charles Minc | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Alessandro Bega | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Andrea Fiorentini | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
01.10.19 kval. | vs. Stylianos Poutis | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Paolo Dagnino | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Greece F4 - tvrda | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Stefan Petrovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Vangelis Fragistas | 6-3, 6-74, 6-3 | detalj meča | |
Greece F3 - tvrda | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Fran Zvonimir Zgombic | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Greece F2 - tvrda | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča |