Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
08.06.00, 23 Godina
08.06.00, 23 Godina
Luca Gelhardt vs. Nevo Gabriely - Međusobni mečevi
19.06.17 | 2. kolo kval. | Luca Gelhardt | Nevo Gabriely | 6-2, 6-1 | detalj meča | Israel F11 | tvrda |
Luca Gelhardt form & Nevo Gabriely form
Luca Gelhardt - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
29.07.20 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
28.07.20 1. kolo | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.07.20 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.07.20 1. kolo | vs. Tim Puetz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.06.20 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 1-4, - Luca Gelhardt - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.19 2. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Darko Jandric | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Yankel Zemel | 6-1, 7-60 | detalj meča | |
03.12.19 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Gregorio Lulli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.11.19 kval. | vs. Tristan Boyer | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Ruben Busch | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Sabit Suntic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Mate Voros | 5-7, 7-5, 6-10 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Burgas - zemlja | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Marko Tepavac | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Simeon Terziev | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
17.09.19 1. kolo | vs. Maciej Smola | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Nevo Gabriely - Posljednji mečevi
Israel F12 - tvrda | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Ran Amar | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Ido Geva | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Shahar Elbaz | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.06.18 kval. | vs. Dor Wertheimer | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
18.06.18 kval. | vs. Ross Watson | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Yoni Becher | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Ajinkya Nanasaheb Bachhav | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Alex Kobelt | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Saar Rogovski | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
04.06.18 kval. | vs. Ram Kapach | 3-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Yehonatan Kaufman | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Guy Michelevitz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Daniel Dudockin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Oz Daniel | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-0, 7-66 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Edward Harwood | 3-6, 7-5, 6-76 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Dor Gabay | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Alon Elia | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Idan Harel Gross | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Edan Bakshi | 6-3, 6-4 | detalj meča |