Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
United Kingdom
09.03.98, 26 Godina
14061 $
09.03.98, 26 Godina
14061 $
Luca Gelhardt vs. Ewan Moore - Međusobni mečevi
01.07.19 | 1. kolo kval. | Luca Gelhardt | Ewan Moore | 6-1, 6-4 | detalj meča | M15 Saarlouis | zemlja |
24.07.18 | 1. kolo | Ewan Moore | Luca Gelhardt | 7-62, 6-3 | detalj meča | Germany F9 | zemlja |
Luca Gelhardt form & Ewan Moore form
Luca Gelhardt - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
29.07.20 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
28.07.20 1. kolo | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.07.20 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.07.20 1. kolo | vs. Tim Puetz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.06.20 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 1-4, - Luca Gelhardt - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.19 2. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Darko Jandric | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Yankel Zemel | 6-1, 7-60 | detalj meča | |
03.12.19 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Gregorio Lulli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.11.19 kval. | vs. Tristan Boyer | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Ruben Busch | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Sabit Suntic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Mate Voros | 5-7, 7-5, 6-10 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Burgas - zemlja | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Marko Tepavac | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Simeon Terziev | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
17.09.19 1. kolo | vs. Maciej Smola | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Ewan Moore - Posljednji mečevi
M25 Sunderland - dvorana | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Ben Jones | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Matt Ponchet | 7-64, 7-63 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Patrick Maloney | 4-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
M25 Loughborough - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Hamish Stewart | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Jakub Nicod | 7-5, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Aleksandar Andic | 6-1, 7-61 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Christos Glavas | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Phoenix Weir | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Felix Mischker | 2-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Ewen Lumsden | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
12.09.23 kval. | vs. Philip Hjorth | 6-4, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Joao Pugliese | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
06.09.23 kval. | vs. Francisco Oliveira | 2-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Michele Ribecai | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Joseph | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Joan Busoms Puig | 4-6, 7-62, 10-5 | detalj meča | |
M25 Aldershot - tvrda | ||||
14.08.23 kval. | vs. Alexis Canter | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Max Benaim | 4-6, 6-3, 16-14 | detalj meča | |
M25 Roehampton - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Toby Martin | 4-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 3-6, 7-5, 10-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Evangelos Kypriotis | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Pablo Trochu | 7-5, 6-76, 8-10 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Monaco | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Ewen Lumsden | 7-5, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Adit Sinha | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Aman Sharma | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 5-7, 7-63, 8-10 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Mario Monclus Martin | 6-3, 6-0 | detalj meča |