MEČ
03.12.19 | 1. kolo | Luca Gelhardt | Andrey Chepelev | 6-0, 6-3 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Luca Gelhardt | Andrey Chepelev | |
1. servis % | 45/66 (68%) | 35/53 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 31/45 (69%) | 15/35 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/21 (43%) | 6/18 (33%) |
Osvojene break-lopte | 6/7 (86%) | 1/11 (9%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/53 (60%) | 26/66 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 72/119 (61%) | 47/119 (39%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Luca Gelhardt | 0-0 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
1-0 | Andrey Chepelev | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Luca Gelhardt | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Andrey Chepelev | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Luca Gelhardt | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Andrey Chepelev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Luca Gelhardt | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Andrey Chepelev | |
0-0 | ||
Luca Gelhardt | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Andrey Chepelev | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Luca Gelhardt | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Andrey Chepelev | |
0-0 | ||
Luca Gelhardt | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Andrey Chepelev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Luca Gelhardt | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Luca Gelhardt vs. Andrey Chepelev - Međusobni mečevi
03.12.19 | 1. kolo | Luca Gelhardt | Andrey Chepelev | 6-0, 6-3 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Luca Gelhardt form & Andrey Chepelev form
Luca Gelhardt - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
29.07.20 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
28.07.20 1. kolo | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.07.20 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.07.20 1. kolo | vs. Tim Puetz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.06.20 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 1-4, - Luca Gelhardt - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.19 2. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Darko Jandric | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Yankel Zemel | 6-1, 7-60 | detalj meča | |
03.12.19 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Gregorio Lulli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.11.19 kval. | vs. Tristan Boyer | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Ruben Busch | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Sabit Suntic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Mate Voros | 5-7, 7-5, 6-10 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Burgas - zemlja | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Marko Tepavac | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Simeon Terziev | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
17.09.19 1. kolo | vs. Maciej Smola | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Andrey Chepelev - Posljednji mečevi
M15 Kish - zemlja | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 0-6, 0-1, - Andrey Chepelev - odustajanje | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Ghouse Ali Faisal | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Joris Moret | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Kilian Feldbausch | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Valencia - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Martin Landaluce | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
M25 Benicarlo - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 1-3, - Andrey Chepelev - odustajanje | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 7-62, 7-5 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Michael Vrbensky | 7-5, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Aleksandre Shvangiradze | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Viktor Kirov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
30.09.23 Polufinale | vs. Yanaki Milev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Roman Postolka | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 3-6, 7-5, 7-61 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Mats Moraing | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Vienna - zemlja | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Milos Karol | 4-6, 6-4, 6-75 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-76, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Stepan Mruzek | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča |