MEČ
20.08.18 | 1. kolo | Luca Castelnuovo | Sultan Narbekov | 6-3, 6-4 | China F13 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Luca Castelnuovo | Sultan Narbekov | |
1. servis % | 33/53 (62%) | 26/42 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/33 (82%) | 18/26 (69%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/20 (50%) | 9/16 (56%) |
Osvojene break-lopte | 3/4 (75%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 15/42 (36%) | 16/53 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 52/95 (55%) | 43/95 (45%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 1 |
Asovi | 6 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Luca Castelnuovo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Sultan Narbekov | |
1-1 | Sultan Narbekov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
2-1 | Sultan Narbekov | |
2-2 | Sultan Narbekov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luca Castelnuovo | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Sultan Narbekov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-2 | Sultan Narbekov | |
5-3 | Sultan Narbekov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Sultan Narbekov | |
1-0 | Sultan Narbekov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Luca Castelnuovo | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Sultan Narbekov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
3-1 | Sultan Narbekov | |
3-2 | Sultan Narbekov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-3 | Sultan Narbekov | |
4-3 | Sultan Narbekov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luca Castelnuovo | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Sultan Narbekov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Kazakhstan
21.10.99, 24 Godina
21.10.99, 24 Godina
Luca Castelnuovo vs. Sultan Narbekov - Međusobni mečevi
20.08.18 | 1. kolo | Luca Castelnuovo | Sultan Narbekov | 6-3, 6-4 | detalj meča | China F13 | zemlja |
Luca Castelnuovo form & Sultan Narbekov form
Luca Castelnuovo - Posljednji mečevi
M15 Nishi - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Hinode - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Kousuke Ogura | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 0-6, 7-66, 6-1 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-2, 2-6, 2-4, - Luca Castelnuovo - odustajanje | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Matic Kriznik | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
05.02.24 kval. | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Karan Singh | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
M25 Chennai - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Arthur Weber | 6-75, - Luca Castelnuovo - odustajanje | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Yash Yadav | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Bhopal - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Dominik Palan | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Shu Matsuoka | 6-72, 2-2, - Luca Castelnuovo - odustajanje | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Arthur Bonnaud | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Ali Alshati | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Ipoh - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Jea Moon Lee | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Woobin Shin | 4-6, 7-66, Woobin Shin - odustajanje | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Daniel Leong Prickett | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kuching - tvrda | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Taiyo Yamanaka | 6-712, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Sander Jong | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Guangzhou Challenger - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Ray Ho | 6-73, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zhenxiong Dong | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Duckhee Lee | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Zhuhai Challenger - tvrda | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-72, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Evan Zhu | 6-74, 7-65, 7-64 | detalj meča | |
20.08.23 kval. | vs. Hanyi Liu | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Sultan Narbekov - Posljednji mečevi
M15 Almaty - tvrda | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Shymkent - zemlja | ||||
16.04.19 kval. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 7-65, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
M25 Shymkent - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Timur Kiuamov | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Adrian Andrzejczuk | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F36 - zemlja | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Edward Hubner | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Suvajac | 6-0, 5-7, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F35 - zemlja | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Edward Hubner | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Can Zorlu | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F34 - zemlja | ||||
29.10.18 kval. | vs. Shendrit Deari | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Tomas Vanko | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 1-6, 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Almaty Challenger - tvrda | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F8 - zemlja | ||||
23.09.18 kval. | vs. Savriyan Danilov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Krishna Teja Ankam | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Kazakhstan F7 - zemlja | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Flemming Peters | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.09.18 kval. | vs. Alexey Baryshev | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-3, 4-0, Sharobiddin Abzalov - odustajanje | detalj meča | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Fariduni Hamid | 6-2, 3-0, Fariduni Hamid - odustajanje | detalj meča | |
Kazakhstan F6 - zemlja | ||||
10.09.18 1. kolo | vs. Bart Van Den Berg | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
China F14 - zemlja | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Bingyu Yu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
27.08.18 kval. | vs. Shenglin Zhuo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Ziang Li | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
China F13 - zemlja | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Russia F5 - zemlja | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Alexey Baryshev | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Ruzel Fathullin | Ruzel Fathullin - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Russia F4 - zemlja | ||||
30.07.18 kval. | vs. Svyatoslav Shainyan | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Oleg Besednikov | 6-3, 6-3 | detalj meča |