France
22.02.99, 25 Godina
22.02.99, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
06.11.93, 30 Godina
06.11.93, 30 Godina
Luc Fomba vs. Alexandru Danes - Međusobni mečevi
19.09.16 | 2. kolo kval. | Luc Fomba | Alexandru Danes | 6-2, 6-2 | detalj meča | France F19 | dvorana |
Luc Fomba form & Alexandru Danes form
Luc Fomba - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Andre Szilvassy | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Riccardo Campagnola | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Gabriel Elicha Navas | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Valtteri Tuukkanen | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Florian Broska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Loan Lestir | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Filip Stidell | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Sven Corbinais | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Lannion - dvorana | ||||
26.02.24 kval. | vs. Loan Lestir | 7-67, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 7-62, 6-76, 7-10 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Daniel Masur | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Leonardo Rossi | 6-1, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 3-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Leo Deflandre | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Columbus - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Learner Tien | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Aleksa Ciric | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. J Mercer | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Perez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Fayetteville - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Gerard Planelles Ripoll | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Marcus McDaniel | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Ian Bracks | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Harlingen - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. August Holmgren | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Marcel Kamrowski | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Matthis Ross | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Julian Noah Steinhausen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Marc Antoine Gaillard | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Alexandru Danes - Posljednji mečevi
Nigeria F3 - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Alexis Klegou | 0-6, 0-1, - Alexandru Danes - odustajanje | detalj meča | |
29.04.18 kval. | vs. Emmanuel Audu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Nigeria F2 - tvrda | ||||
25.04.18 2. kolo | vs. Youssef Hossam | 6-74, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
23.04.18 1. kolo | vs. Darryl Hale | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
22.04.18 kval. | vs. Kazuma Kawachi | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Rithwik Rajshekhar Raman | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Nigeria F1 - tvrda | ||||
15.04.18 kval. | vs. Emmanuel Audu | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
France F5 - dvorana | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Adrien Gobat | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Tunisia F5 - tvrda | ||||
06.02.18 kval. | vs. John Lamble | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.02.18 2. kolo kval. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Davide Pozzi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Tunisia F4 - tvrda | ||||
29.01.18 kval. | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Brian De Vrind | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F3 - tvrda | ||||
23.01.18 2. kolo kval. | vs. Roberts Grinvalds | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 7-61, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F2 - tvrda | ||||
16.01.18 kval. | vs. Timur Kiuamov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.01.18 2. kolo kval. | vs. Muhammet Haylaz | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Gleb Alekseenko | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Tunisia F37 - zemlja | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Enrique Luque Rico | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Tunisia F36 - zemlja | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
France F21 - tepih | ||||
27.09.17 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 0-6, 2-5, - Alexandru Danes - odustajanje | detalj meča | |
25.09.17 kval. | vs. Julien De Cuyper | 1-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Lars Johann | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
France F20 - dvorana | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. David Goncalves | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Thailand F6 - tvrda | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Michael Look | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Thailand F5 - tvrda | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Thien Nguyen Hoang | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Thailand F4 - tvrda | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Chien-Hsun Lo | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
Egypt F21 - tvrda | ||||
19.07.17 1. kolo | vs. Julian Ocleppo | 6-77, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F20 - tvrda | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Romania F4 - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Tudor Diaconu | 7-5, 6-4 | detalj meča |