MEČ
02.11.20 | 1. kolo kval. | Louroi Martinez | Matheus Pucinelli De Almeida | 6-3, 2-6, 10-8 | M15 Quinta | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Louroi Martinez vs. Matheus Pucinelli De Almeida - Međusobni mečevi
02.11.20 | 1. kolo kval. | Louroi Martinez | Matheus Pucinelli De Almeida | 6-3, 2-6, 10-8 | detalj meča | M15 Quinta | tvrda |
Louroi Martinez form & Matheus Pucinelli De Almeida form
Louroi Martinez - Posljednji mečevi
M15 Telde - zemlja | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 3-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
15.04.24 kval. | vs. Andres Fernandez Canovas | 7-5, 7-69 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Pino | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Reus - zemlja | ||||
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Ignasi Forcano | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Nico Rating | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Justin Engel | 7-61, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 6-0, 10-3 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Carl Labitzke | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 7-65, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Stepan Mruzek | 6-2, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Kamran Hanif | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. George Lazarov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Nielsen | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tim Handel | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Federico Bove | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Thomas Drayton | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Clement Tabur | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 kval. | vs. Denis Constantin Spiridon | 4-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Simon Knezevic | 5-7, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 6-3, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Dinko Dinev | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Ali Yazdani | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Iliyas Maratuly | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.12.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 0-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
07.12.23 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 7-64, 7-65 | detalj meča |
Matheus Pucinelli De Almeida - Posljednji mečevi
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Gianluca Mager | 6-4, 1-5, - Matheus Pucinelli De Almeida - odustajanje | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
30.03.24 Četvrtfinale | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-3, 5-7, 6-74 | detalj meča | |
27.03.24 2. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-2, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Orlando Luz | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Rio de - zemlja | ||||
18.02.24 kval. | vs. Corentin Moutet | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Martinez Portero | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Juan Martin Fumeaux | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
03.02.24 Polufinale | vs. Federico Coria | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Alexander Weis | 7-63, 7-64 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Damien Wenger | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-3, 6-78, 1-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Renzo Olivo | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Andres Andrade | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Gustavo Heide | 4-6, 2-6 | detalj meča |