MEČ
26.10.18 | Polufinale | Louis Wessels | Evgenii Tiurnev | 6-1, 3-0, - odustajanje | Germany F16 | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Louis Wessels | Evgenii Tiurnev | |
1. servis % | 15/24 (63%) | 17/28 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 13/15 (87%) | 6/17 (35%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/9 (56%) | 2/11 (18%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 20/28 (71%) | 6/24 (25%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 38/52 (73%) | 14/52 (27%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 0 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Evgenii Tiurnev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Louis Wessels | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Evgenii Tiurnev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Louis Wessels | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Evgenii Tiurnev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Louis Wessels | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Evgenii Tiurnev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Louis Wessels | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Louis Wessels | 1-0 | |
Louis Wessels | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
- odustajanje |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Louis Wessels vs. Evgenii Tiurnev - Međusobni mečevi
26.10.18 | Polufinale | Louis Wessels | Evgenii Tiurnev | 6-1, 3-0, Evgenii Tiurnev - odustajanje | detalj meča | Germany F16 | dvorana |
Louis Wessels form & Evgenii Tiurnev form
Louis Wessels - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Nicolas Mejia | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Merida Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Alex Rybakov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Feira - tvrda | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Dmitry Popko | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Rayane Oumaouche | 6-76, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Henrique Costanzi De Brito | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
M25 Recife - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Joao Menezes | 1-6, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Naples - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Tristan Mccormick | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Noah Schachter | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 0-3, - Louis Wessels - odustajanje | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Maurus Malgiaritta | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - dvorana | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Kylian Collignon | 4-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Mumbai - tvrda | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. S D Prajwal Dev | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Amr Elsayed | 7-66, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Matic Dimic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 4-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Marius Copil | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 4-6, 7-65, 7-5 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Felix Gill | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
24.09.23 Finale | vs. Jonas Forejtek | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
23.09.23 Polufinale | vs. Martin Krumich | 6-1, 6-4 | detalj meča |
Evgenii Tiurnev - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Eero Vasa | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Federico Iannaccone | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.24 Finale | vs. Egor Agafonov | 6-1, 2-0, Egor Agafonov - odustajanje | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.02.24 Četvrtfinale | vs. Denis Petak | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Christoph Negritu | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.01.24 Finale | vs. Jakub Paul | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
27.01.24 Polufinale | vs. Adrien Gobat | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Luca Wiedenmann | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 5-0, Eliakim Coulibaly - odustajanje | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.12.23 Polufinale | vs. Dmitry Popko | 6-72, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Ilya Snitari | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.12.23 Finale | vs. Corentin Denolly | 7-64, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
16.12.23 Polufinale | vs. Ezequiel Monferrer | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Federico Campana | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
14.12.23 Četvrtfinale | vs. Denys Klok | Denys Klok - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 7-63, 7-65 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.12.23 Polufinale | vs. Sergey Fomin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.12.23 2. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
07.12.23 1. kolo | vs. Justin Engel | 6-4, 6-3 | detalj meča |