Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Japan
19.07.98, 25 Godina
19.07.98, 25 Godina
Louis Tessa vs. Kento Yamada - Međusobni mečevi
28.03.16 | kval. | Louis Tessa | Kento Yamada | 6-2, 6-0 | detalj meča | Tunisia F12 | zemlja |
Louis Tessa form & Kento Yamada form
Louis Tessa - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Nicolai Budkov Kjaer | 3-6, 1-2, - Louis Tessa - odustajanje | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Denys Klok | 2-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Jasza Szajrych | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Pepijn Bastiaansen | 5-7, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Vincent Marysko | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Mariano Tammaro | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Toprak Avcibasi | 6-78, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Ezekiel Clark | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Ezekiel Clark | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Luca Fantini | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Saba George Nanobashvili | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Mikail Alimli | 4-0, Mikail Alimli - odustajanje | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Luca Wiedenmann | 3-6, 0-4, - Louis Tessa - odustajanje | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 6-3, 7-66 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.12.23 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Yassine Dlimi | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Ronetto Van Tilburg | 4-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Christoph Negritu | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
24.11.23 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
23.11.23 1. kolo | vs. Phoenix Weir | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Elliot Benchetrit | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Christoph Negritu | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Matteo Fondriest | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Kento Yamada - Posljednji mečevi
M15 Champaign - tvrda | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.09.19 kval. | vs. Martim Leote Prata | 3-6, 6-1, 10-3 | detalj meča | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Osgar O'Hoisin | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Patrick Harper | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Tanger - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M25 Bakio - tvrda | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Pol Sanchez Vinas | 6-2, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.06.19 kval. | vs. Daniel Dudockin | 3-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Gleb Blekher | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
10.06.19 kval. | vs. Tom Hands | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Spain F15 - tvrda | ||||
11.06.18 kval. | vs. Albert Roglan | 2-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Marcos Navas Gallardo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Marc Guardeno | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F21 - zemlja | ||||
31.05.17 1. kolo | vs. Duje Kekez | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Can Kaya | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
29.05.17 kval. | vs. Jose Daniel Bendeck | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F20 - zemlja | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Yoan Georgiev | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Spain F14 - zemlja | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Quim Sorni Chavarria | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Piotr Sowinski | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F15 - zemlja | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Kevin Griekspoor | 7-65, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F14 - zemlja | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Ameal | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Spain F9 - zemlja | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Alexei Popyrin | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Fernandez Gil | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Spain F8 - zemlja | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Yanik Kaelin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Miguel Semmler | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.17 | vs. Joan Cardona Aguilera | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Tunisia F34 - zemlja | ||||
28.11.16 2. kolo kval. | vs. David Szintai | 3-6, 3-6 | detalj meča |