Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Portugal
26.09.01, 22 Godina
26.09.01, 22 Godina
Louis Dussin vs. Andre Rodeia - Međusobni mečevi
02.03.20 | 2. kolo kval. | Louis Dussin | Andre Rodeia | 6-3, 7-5 | detalj meča | M15 Faro | tvrda |
Louis Dussin form & Andre Rodeia form
Louis Dussin - Posljednji mečevi
M25 Toulouse - dvorana | ||||
18.03.24 kval. | vs. Loann Massard | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Mathys Picard | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Les - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Richard Zusman | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Lannion - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Theo Papamalamis | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Ulises Blanch | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Joel Schwaerzler | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Marcel Politowicz | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Andrea Meduri | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Nico Jaeger | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Adam Briant | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Bressuire - dvorana | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Kenny de Schepper | 7-64, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Carlo Alberto Caniato | 3-6, 7-61, 6-3 | detalj meča | |
M15 Alcala - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-77, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Dax Donders | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Andreas Loizas | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Villers - dvorana | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Alexis Gautier | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Milan Welte | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Leo Raquillet | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Mischa Lanz | 0-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Alexandre Ruscica | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
M25 Zaragoza - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Hartig | 6-74, 3-6 | detalj meča |
Andre Rodeia - Posljednji mečevi
M25 Bakio - tvrda | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Perez Martin | 3-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
M25 Mungia - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Antonio Prat | 7-67, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Rabat - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Juan Estevez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Castelo - tvrda | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
26.07.22 1. kolo | vs. Tiago Torres | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
25.07.22 kval. | vs. Luis Miguel Saraiva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Vasco Leote Prata | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
18.07.22 kval. | vs. Matt Ponchet | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Lautaro Pane | 6-2, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
11.07.22 kval. | vs. Matt Ponchet | 6-4, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Martim Simoes | 5-7, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
M15 Kamen - zemlja | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Castelo - tvrda | ||||
27.07.21 2. kolo kval. | vs. Joao Graca | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.07.21 kval. | vs. Pietro Mugelli | 4-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Illia Stoliar | 6-72, 7-5, 10-6 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-75, 6-72 | detalj meča | |
M15 Almada - tvrda | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
M15 Marbella - tvrda | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
06.07.20 1. kolo | vs. Jaime Faria | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Cameron Henricy Trigolos | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 7-66, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Faro - tvrda | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Guilherme Sousa Severin | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Vale - tvrda | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Milan Welte | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Filipe Brandao | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
01.10.19 kval. | vs. Tiago Rodrigo Fernandes | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Guilherme Silva (POR) | Guilherme Silva (POR) - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Sao - tvrda | ||||
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Pablo Carretero | 6-1, 0-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Daniel Batista | 1-6, 3-6 | detalj meča |