MEČ
23.09.19 | kval. | Lorenzo Vatteroni | Egor Baklanov | 6-1, 6-4 | M15 Chornomorsk | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Italy
27.09.00, 23 Godina
27.09.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
16.12.99, 24 Godina
16.12.99, 24 Godina
Lorenzo Vatteroni vs. Egor Baklanov - Međusobni mečevi
23.09.19 | kval. | Lorenzo Vatteroni | Egor Baklanov | 6-1, 6-4 | detalj meča | M15 Chornomorsk | zemlja |
Lorenzo Vatteroni form & Egor Baklanov form
Lorenzo Vatteroni - Posljednji mečevi
M15 Opatija - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Jerko Brkic | 7-5, 3-6, 10-2 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alen Bill | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Ruben Hartig | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
05.03.24 kval. | vs. Francesco Ferrari | 5-7, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
05.03.24 2. kolo kval. | vs. Aljaz Jeran | 6-2, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Kyle Overmyer | 6-4, 1-0, Kyle Overmyer - odustajanje | detalj meča | |
M15 Veigy - tepih | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Fabien Salle | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Lucas Renard | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. James Davis | 3-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Daniel Cox | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ewen Lumsden | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Michael Zhu | 4-6, 6-1, 9-11 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Cheraag Bajwa | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Michael Agwi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 6-0, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Jonas Trinker | 6-73, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Fred Simonsson | 3-6, 6-4, 12-10 | detalj meča | |
M25 Pozzuoli - tvrda | ||||
11.09.23 kval. | vs. Stefano D'Agostino | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Caparco | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-0, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Caslano - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Luca Giacomini | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Alberto Morolli | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Mathys | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Egor Baklanov - Posljednji mečevi
M15 Villena - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 3-6, 7-66, 6-10 | detalj meča | |
M15 Vienna - zemlja | ||||
28.08.23 kval. | vs. Felix Corwin | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Romeo Scomparin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Johannes Prammer | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Facundo Bermejo | 3-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
M25 Lodz - zemlja | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-75, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcel Kamrowski | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Sean Hess | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Poprad - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
16.05.23 kval. | vs. Francesco Scarpa | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 2-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandros Anastasiou | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Illya Maksymchuk | 7-65, 6-76, 5-10 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 6-72, 6-3, 1-10 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
31.08.20 kval. | vs. Yaraslav Shyla | 4-6, 0-3, - Egor Baklanov - odustajanje | detalj meča | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Mykyta Markin | 6-0, 5-2, Mykyta Markin - odustajanje | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Zhan Skindzer | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Juraj Pivoluska | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Tsebrenko | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Luigi Sorrentino | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Ukraine F3 - zemlja | ||||
21.05.18 kval. | vs. Djurabeck Karimov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Daniil Strelchenko | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Nikita Revin | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Ukraine F2 - zemlja | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Mykola Leshchynskyy | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Illya Malyarchuk | 6-2, 6-4 | detalj meča |