MEČ
05.09.18 | 1. kolo | Lorenzo Sonego | Stephane Robert | 6-1, 6-2 | Genova Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Lorenzo Sonego | Stephane Robert | |
1. servis % | 35/60 (58%) | 31/43 (72%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/35 (74%) | 15/31 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/25 (60%) | 4/12 (33%) |
Osvojene break-lopte | 4/8 (50%) | 0/7 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/43 (56%) | 19/60 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 65/103 (63%) | 38/103 (37%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 7 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Stephane Robert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lorenzo Sonego | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Stephane Robert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lorenzo Sonego | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Stephane Robert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lorenzo Sonego | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Stephane Robert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Lorenzo Sonego | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Stephane Robert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lorenzo Sonego | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Stephane Robert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lorenzo Sonego | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Stephane Robert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lorenzo Sonego | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Stephane Robert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lorenzo Sonego vs. Stephane Robert - Međusobni mečevi
05.09.18 | 1. kolo | Lorenzo Sonego | Stephane Robert | 6-1, 6-2 | detalj meča | Genova Challenger | zemlja |
Lorenzo Sonego form & Stephane Robert form
Lorenzo Sonego - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Daniel Evans | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Cameron Norrie | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.03.24 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Daniil Medvedev | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-4, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Rotterdam - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Grigor Dimitrov | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 4-6, 7-63, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Daniel Evans | 4-6, 7-68, 6-2, 7-64 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-710 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 7-5, 2-6, 7-69 | detalj meča | |
Australia - tvrda | ||||
03.01.24 | vs. Adrian Mannarino | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.12.23 | vs. Alexander Zverev | 7-65, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
09.11.23 Četvrtfinale | vs. Fabio Fognini | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.11.23 2. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
06.11.23 1. kolo | vs. Marcos Giron | 2-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
Paris - dvorana | ||||
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Dominic Thiem | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Vienna - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jannik Sinner | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 6-4, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
22.10.23 kval. | vs. Alexandre Muller | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Pavel Kotov | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Dusan Lajovic | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
09.10.23 3. kolo | vs. Nicolas Jarry | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
08.10.23 2. kolo | vs. Frances Tiafoe | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.10.23 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Ugo Humbert | 5-7, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
17.09.23 | vs. Elias Ymer | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.09.23 | vs. Nicolas Jarry | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
13.09.23 Rubber 1 | vs. Alexis Galarneau | 6-78, 4-6 | detalj meča |
Stephane Robert - Posljednji mečevi
Turin Challenger - dvorana | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Arthur Fils | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Luedenscheid Challenger - zemlja | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Dayne Kelly | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Todi Challenger - zemlja | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
19.08.20 1. kolo | vs. Simon Carr | 6-3, Simon Carr - odustajanje | detalj meča | |
18.08.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 5-7, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
17.08.20 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
02.03.20 kval. | vs. Sem Verbeek | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
14.01.20 1. kolo | vs. Alex Bolt | 4-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
12.01.20 kval. | vs. Lloyd Harris | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
11.01.20 1. kolo kval. | vs. Bradley Mousley | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Te - tvrda | ||||
04.01.20 Polufinale | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.01.20 Četvrtfinale | vs. Kiranpal Pannu | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
02.01.20 2. kolo | vs. Blazo N Djurovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
31.12.19 1. kolo | vs. Cade Birrell | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Orleans Challenger - dvorana | ||||
23.09.19 kval. | vs. Viktor Durasovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Gstaad - zemlja | ||||
20.07.19 1. kolo kval. | vs. Dennis Novak | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Amersfoort Challenger - zemlja | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 7-5, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Ludwigshafen Challenger - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Milan Challenger - zemlja | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 0-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Parma Challenger - zemlja | ||||
18.06.19 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
02.06.19 1. kolo | vs. Peter Torebko | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Geneva - zemlja | ||||
18.05.19 1. kolo kval. | vs. Tommy Paul | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Busan Challenger - tvrda | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Andrew Harris | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Seoul Challenger - tvrda | ||||
29.04.19 1. kolo | vs. Yunseong Chung | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Taipei City - dvorana | ||||
10.04.19 2. kolo | vs. Sergiy Stakhovsky | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
St. Brieuc - dvorana | ||||
25.03.19 1. kolo | vs. Matteo Viola | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Bangkok Challenger - tvrda | ||||
19.02.19 2. kolo | vs. Viktor Troicki | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.02.19 1. kolo | vs. Pruchya Isarow | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Bangkok Challenger - tvrda | ||||
12.02.19 2. kolo | vs. Henri Laaksonen | 3-6, 1-6 | detalj meča |