MEČ
17.11.19 | 1. kolo kval. | Loic Ratsaratany | Nathan Seateun | 6-4, 3-6, 10-4 | M15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
France
31.05.99, 24 Godina
31.05.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Loic Ratsaratany vs. Nathan Seateun - Međusobni mečevi
17.11.19 | 1. kolo kval. | Loic Ratsaratany | Nathan Seateun | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
Loic Ratsaratany form & Nathan Seateun form
Loic Ratsaratany - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 6-78, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.10.20 kval. | vs. Tristan Boyer | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 1-6, 10-5 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.08.20 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 7-5, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
14.08.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
13.08.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Takeru Yuzuki | 6-3, 6-74, 7-10 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Davide Carrara | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Lisandru Rodriguez | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Christos Avraam | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
10.02.20 kval. | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Philip Sikman | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Tiago Rodrigo Fernandes | 6-0, 6-72, 10-8 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.01.20 kval. | vs. Hugo Schott | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Giovanni Agostinetto | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 7-5, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
06.01.20 kval. | vs. Louis Allen | 4-6, 7-63, 10-3 | detalj meča | |
05.01.20 2. kolo kval. | vs. Max Cunat | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-79 | detalj meča | |
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.12.19 kval. | vs. Stefan Loncar | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Mohammed Affes | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Mirko Cutuli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.11.19 kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 6-5, - Loic Ratsaratany - odustajanje | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Marco Zocastello | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.11.19 kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 3-6, 1-6 | detalj meča |
Nathan Seateun - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ignasi Forcano | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Corentin Denolly | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-73, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Toufik Sahtali | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Aymeric Bourne | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.12.23 kval. | vs. Alexandar Balj | 3-0, Alexandar Balj - odustajanje | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Aljaz Kirbis | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Connor Richardson | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Omar Brigida | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Bourg - zemlja | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Cluj - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Gabriel Ghetu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tanger - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Filippo Moroni | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Carnac - zemlja | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Timo Legout | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.05.23 1. kolo | vs. Maxime Dubouch | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Massimo Giunta | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Wissam Abderrahman | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.23 kval. | vs. Roland Stuurman | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Yamaan Bushnaq | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča |