MEČ
18.04.16 | 1. kolo kval. | Loic Perret | Matvey Khomentovskiy | 7-63, 6-0 | Greece F5 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Loic Perret vs. Matvey Khomentovskiy - Međusobni mečevi
18.04.16 | 1. kolo kval. | Loic Perret | Matvey Khomentovskiy | 7-63, 6-0 | detalj meča | Greece F5 | tvrda |
Loic Perret form & Matvey Khomentovskiy form
Loic Perret - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Oleg Khotkov | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
11.02.19 kval. | vs. Christian Langmo | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Tunisia F37 - tvrda | ||||
26.10.18 Četvrtfinale | vs. Dimitriy Voronin | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
25.10.18 2. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
24.10.18 1. kolo | vs. Stefan Skadarka | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.10.18 kval. | vs. Harry David Meehan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Sami Achour | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Tunisia F36 - tvrda | ||||
19.10.18 Četvrtfinale | vs. Luca Prevosto | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.10.18 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
16.10.18 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 7-63, 3-2, Kirill Kivattsev - odustajanje | detalj meča | |
15.10.18 kval. | vs. Jean Thirouin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Yash Vardhan Singh | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Tunisia F35 - tvrda | ||||
08.10.18 kval. | vs. Jakob Groener | 6-72, 6-75 | detalj meča | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Ervin Haris Eminefendic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Switzerland F5 - zemlja | ||||
03.09.18 kval. | vs. Louroi Martinez | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Pietro Schiavetti | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Switzerland F4 - zemlja | ||||
27.08.18 kval. | vs. Yannik Steinegger | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Adrien Guye | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Switzerland F3 - zemlja | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Mark Burgos | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Spain F20 - zemlja | ||||
23.07.18 kval. | vs. Sebastian Baez | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Sergio Gomez Montesa | 7-65, 6-73, 6-2 | detalj meča | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Marc Monclus Matamala | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Spain F19 - zemlja | ||||
16.07.18 kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-2, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Felipe Stepanov Zyabtchenko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
France F12 - zemlja | ||||
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Nino Portales | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
France F8 - zemlja | ||||
23.04.18 kval. | vs. Leo Bresson | 3-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Luc Fomba | 7-5, 7-5 | detalj meča |
Matvey Khomentovskiy - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Ioannis Xilas | 6-1, 7-61 | detalj meča | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 7-67, 10-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Vasil Kirkov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Nino Ehrenschneider | 6-75, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
28.02.20 Četvrtfinale | vs. Kai Wehnelt | 6-73, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
27.02.20 2. kolo | vs. Ljubomir Celebic | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Matteo Lugari | 6-715, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Prague - dvorana | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
21.09.19 Polufinale | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gleb Blekher | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
14.09.19 Polufinale | vs. Ivan Davydov | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Vladimir Korolev | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Kristian Lozan | 6-73, 6-2, 7-64 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 7-65, 7-66 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
20.08.19 kval. | vs. Giovanni Calvano | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 6-1, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-1 | detalj meča |