MEČ
13.07.20 | 1. kolo | Lloyd Glasspool | Charles Broom | 6-4, 7-64 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Charles Broom | |
0-0, 30-0 | ||
Lloyd Glasspool | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Charles Broom | |
0-0 | ||
Lloyd Glasspool | 1-2 | |
0-0, 30-0 | ||
2-2 | Charles Broom | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Lloyd Glasspool | 3-2 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
4-2 | Charles Broom | |
0-0 | ||
Lloyd Glasspool | 4-3 | |
0-0, 15-0 | ||
5-3 | Charles Broom | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
Lloyd Glasspool | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Charles Broom | |
Lloyd Glasspool | 0-1 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
1-1 | Charles Broom | |
0-0 | ||
Lloyd Glasspool | 1-2 | |
2-2 | Charles Broom | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Lloyd Glasspool | 2-3 | |
0-0, 30-0 | ||
3-3 | Charles Broom | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Lloyd Glasspool | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
4-4 | Charles Broom | |
0-0, 0-30 | ||
Lloyd Glasspool | 4-5 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30, A-40 | ||
5-5 | Charles Broom | |
0-0 | ||
Lloyd Glasspool | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-40 | ||
(0) | Charles Broom | |
0-0, 0-1, 2-1, 4-2, 6-2, 6-4 | ||
(2) | Charles Broom | |
0-0, 0-1, 2-1, 4-2, 6-2, 6-4 | ||
Lloyd Glasspool | (4) | |
0-0, 0-1, 2-1, 4-2, 6-2, 6-4 | ||
(6) | Charles Broom | |
0-0, 0-1, 2-1, 4-2, 6-2, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lloyd Glasspool vs. Charles Broom - Međusobni mečevi
13.07.20 | 1. kolo | Lloyd Glasspool | Charles Broom | 6-4, 7-64 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Lloyd Glasspool form & Charles Broom form
Lloyd Glasspool - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
18.07.20 1. kolo | vs. Alastair Gray | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 4-6, 6-70 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Alexander Jhun | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
14.07.20 1. kolo | vs. Joshua Paris | 6-4, 6-74, 10-1 | detalj meča | |
13.07.20 1. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
09.07.20 1. kolo | vs. Marcus Willis | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.07.20 1. kolo | vs. Tom Hands | 3-6, 6-4, 10-2 | detalj meča | |
07.07.20 1. kolo | vs. Billy Harris | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Columbus Challenger - dvorana | ||||
26.02.20 2. kolo | vs. Ji Sung Nam | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.02.20 1. kolo | vs. Cannon Kingsley | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Vasil Kirkov | 6-71, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
M25 Rancho - tvrda | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Ann Arbor - dvorana | ||||
06.01.20 1. kolo | vs. John Mcnally | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Champaign Challenger - dvorana | ||||
14.11.19 3. kolo | vs. Blaz Kavcic | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
12.11.19 2. kolo | vs. Kaichi Uchida | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo | vs. Michael Geerts | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Knoxville Challenger - dvorana | ||||
06.11.19 2. kolo | vs. Brandon Nakashima | 6-75, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
04.11.19 kval. | vs. Strong Kirchheimer | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Charlottesville Challenger - dvorana | ||||
28.10.19 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Fort - tvrda | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Tadeas Paroulek | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Las Vegas - tvrda | ||||
15.10.19 2. kolo | vs. Emilio Gomez | 2-6, 7-62, 3-6 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo | vs. Martin Redlicki | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
M25 Norman - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Jonathan Gray | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
17.09.19 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.09.19 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Vancouver Challenger - tvrda | ||||
15.08.19 3. kolo | vs. Ricardas Berankis | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
14.08.19 2. kolo | vs. Taha Baadi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo | vs. Jordi Arconada | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Aptos Challenger - tvrda | ||||
05.08.19 1. kolo | vs. Martin Redlicki | 6-75, 4-6 | detalj meča |
Charles Broom - Posljednji mečevi
M25 Bakersfield - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Cash Hanzlik | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Santo - tvrda | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Kiranpal Pannu | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Victor Lilov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 4-6, 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Anton Matusevich | 6-4, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Michael Geerts | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Patrick Zahraj | 7-65, 7-63 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Loughborough - dvorana | ||||
13.01.24 Polufinale | vs. Kyle Edmund | 7-610, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Viktor Durasovic | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Alastair Gray | Alastair Gray - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Hamish Stewart | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-6, 7-61, 3-6 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo | vs. Justin Boulais | 7-64, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Edmonton - dvorana | ||||
04.11.23 Polufinale | vs. Giles Hussey | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Andres Martin | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Dan Martin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ishaan Ravichander | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Saint - dvorana | ||||
29.10.23 Finale | vs. Aziz Dougaz | 6-75, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Dan Martin | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Junghee You | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Marko Stakusic | 6-0, 6-3 | detalj meča |