Lior Goldenberg vs. Roee Benya 06.05.2018

Lior Goldenberg vs. Roee Benya 06.05.2018 - Israel F6 (Sajur) - usporedba

MEČ

06.05.182. kolo kval.Lior Goldenberg Roee Benya 6-1, 6-3 Izrael Israel F6 tvrda

STATISTIKE MEČA

6-3

Lior Goldenberg
Izrael
22.12.99, 19 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
18.02.00, 19 Godina







Roee Benya
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Lior Goldenberg vs. Roee Benya - Međusobni mečevi

06.05.182. kolo kval.Lior GoldenbergRoee Benya6-1, 6-3 detalj mečaIzrael Israel F6 tvrda

Lior Goldenberg - Posljednji mečevi

Greece M15 Heraklion - tvrda
11.12.19
kval.
vs. Tim Heger7-5, 1-6, 13-15 porazdetalj meča
09.12.19
2. kolo kval.
vs. Frane Nincevic1-6, 6-2, 10-7 pobjedadetalj meča
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Stephanos Schinas6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
02.12.19
2. kolo kval.
vs. Boris Pokotilov3-6, 1-3, - Lior Goldenberg - odustajanjeporazdetalj meča
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Tom Hands3-6, 7-5, 10-8 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Stylianos Perdikogiannis6-73, 4-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Simon Anthony Ivanov5-7, 2-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
04.11.19
1. kolo kval.
vs. Martin Dimitrov7-62, 2-6, 6-10 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
19.06.19
1. kolo
vs. Yshai Oliel4-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
13.06.19
2. kolo
vs. Peter Kobelt0-6, 3-6 porazdetalj meča
12.06.19
1. kolo
vs. Jack Oswald5-7, 6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Horst Rieder6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
10.06.19
kval.
vs. Ofek Amoyal6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo
vs. Dominik Boehler2-6, 6-3, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
15.10.18
1. kolo
vs. Joshua Paris4-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
09.10.18
1. kolo
vs. Tal Goldengoren7-66, 3-6, 4-6 porazdetalj meča
08.10.18
kval.
vs. Joshua Luck4-6, 2-6 porazdetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Aviv Tevenper Aviv Tevenper - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Israel Boskila6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
10.05.18
2. kolo
vs. Johannes Haerteis0-3, - Lior Goldenberg - odustajanjeporazdetalj meča
09.05.18
1. kolo
vs. Omer Yeshaya7-65, 6-2 pobjedadetalj meča
07.05.18
kval.
vs. Nikolay Kolobaev7-65, 6-4 pobjedadetalj meča
06.05.18
1. kolo kval.
vs. Yair Gal6-74, 6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Roee Benya6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
02.05.18
2. kolo
vs. Matias Franco Descotte1-6, 0-6 porazdetalj meča
01.05.18
1. kolo
vs. Romain Bauvy6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
29.04.18
kval.
vs. Motvey Radionov6-1, 6-75, 6-2 pobjedadetalj meča
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Guy Michelevitz6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
28.04.18
1. kolo kval.
vs. Nicholas Kamisar6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
26.04.18
2. kolo
vs. Matias Franco Descotte3-6, 1-6 porazdetalj meča

Roee Benya - Posljednji mečevi

Izrael M15 Sajur - tvrda
04.09.19
1. kolo
vs. Igor Smilansky6-75, 2-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Eitan Dray6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
26.08.19
kval.
vs. Rikhardt Bierman3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
20.08.19
kval.
vs. Ofek Amoyal1-6, 6-4, 9-11 porazdetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
United Kingdom M25 Chiswick - tvrda
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Quentin Gueydan3-6, 4-6 porazdetalj meča
United Kingdom M25 Roehampton - tvrda
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Rikhardt Bierman3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
19.06.19
1. kolo
vs. Demetris Azoides6-76, 6-73 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
13.06.19
2. kolo
vs. Gilbert Klier Junior6-2, 4-6, 0-6 porazdetalj meča
11.06.19
1. kolo
vs. Yankel Zemel7-5, 4-6, 6-3 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
29.05.19
1. kolo
vs. Loic Ratsaratany3-6, 3-6 porazdetalj meča
28.05.19
kval.
vs. Robertas Vrzesinski4-6, 7-63, 12-10 pobjedadetalj meča
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Jack Gibbens6-4, 7-65 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Calum Puttergill2-6, 1-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
14.05.19
kval.
vs. Boris Pokotilov5-7, 4-6 porazdetalj meča
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria6-4, 2-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Bulgaria M15 Sozopol - tvrda
08.05.19
1. kolo
vs. Benjamin Niv7-67, 3-6, 5-7 porazdetalj meča
07.05.19
kval.
vs. Cosmin Ontica7-66, 1-6, 10-8 pobjedadetalj meča
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Nicolas Demeroutis6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
kval.
vs. Aliaksandr Liaonenka5-7, 4-6 porazdetalj meča
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar2-0, Gilad Tamar - odustajanjepobjedadetalj meča
Greece Greece F6 - tvrda
27.10.18
1. kolo kval.
vs. George Davies4-6, 0-3, - Roee Benya - odustajanjeporazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Shahar Elbaz3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
08.10.18
kval.
vs. Julius Tverijonas4-6, 0-6 porazdetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi6-4, 3-6, 7-5 pobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Yam Bruhin6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
03.10.18
2. kolo
vs. Igor Smilansky1-6, 7-5, 4-6 porazdetalj meča
01.10.18
1. kolo
vs. Gilad Tamar4-6, 6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Lior Goldenberg1-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
01.05.18
1. kolo
vs. Roi Ginat2-6, 3-6 porazdetalj meča
<