MEČ
15.05.17 | 2. kolo kval. | Lior Goldenberg | Nir Vodavoz | 4-6, 6-2, 6-4 | Israel F7 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Izrael
22.12.99, 24 Godina
12883 $
22.12.99, 24 Godina
12883 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
16.11.99, 24 Godina
16.11.99, 24 Godina
Lior Goldenberg vs. Nir Vodavoz - Međusobni mečevi
15.05.17 | 2. kolo kval. | Lior Goldenberg | Nir Vodavoz | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | Israel F7 | tvrda |
07.03.16 | 1. kolo kval. | Nir Vodavoz | Lior Goldenberg | 6-4, 6-74, 6-3 | detalj meča | Israel F4 | tvrda |
Lior Goldenberg form & Nir Vodavoz form
Lior Goldenberg - Posljednji mečevi
M25 Heraklion - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ben Weintraub | 6-77, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Pavlos Tsitsipas | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 7-65, 6-74, 10-5 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Georgios Nouchakis | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Shemesh | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
15.11.23 kval. | vs. Max Cunat | 1-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Gianluca Coloma-Heck | 6-1, 3-0, Gianluca Coloma-Heck - odustajanje | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Sorensen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. William Norton | 6-1, 7-61 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Christos Antonopoulos | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tyler Stice | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Attila Boros | 7-610, 6-1 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Kornel Halmos | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Giles Hussey | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Peter Sallay | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. James Davis | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Pesti Balazs | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M25 Herzlia - tvrda | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Vladimir Bazilevskiy | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
03.08.23 Četvrtfinale | vs. Alex Knaff | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.08.23 2. kolo | vs. Demetris Azoides | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Attila Boros | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Yair Sarouk | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Adi Dagan | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Duarte Vale | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |
Nir Vodavoz - Posljednji mečevi
M15 Kfar - tvrda | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
21.06.22 kval. | vs. Rohan Mehra | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Oleg Stepanenko | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Timothy Gray | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Niv Zuckerman | 4-6, 7-65, 11-9 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Sean Kamyshev | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Varna - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Cosmin Ontica | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Venci Ivanov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Benjamin Niv | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
03.09.19 kval. | vs. Preston Brown | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Amit Kakon | 6-3, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. James Ibrahim | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Gageav | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 0-4, - Nir Vodavoz - odustajanje | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kramsach - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Evzen Holis | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Telfs - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
18.06.19 kval. | vs. Andrea Picchione | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-3, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
26.03.19 kval. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Keivon Tabrizi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Ran Amar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Shadi Al Tori | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Austria F4 - zemlja | ||||
21.07.18 2. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 1-6, 1-6 | detalj meča |