MEČ
24.10.17 | 1. kolo | Linus Frost | Ivan Davydov | 6-2, 6-3 | Estonia F2 | tepih |
STATISTIKE MEČA
Linus Frost | Ivan Davydov | |
1. servis % | 28/48 (58%) | 25/41 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/28 (89%) | 17/25 (68%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/20 (55%) | 6/16 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 18/41 (44%) | 12/48 (25%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/89 (61%) | 35/89 (39%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 4 |
Asovi | 5 | 4 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Linus Frost vs. Ivan Davydov - Međusobni mečevi
24.10.17 | 1. kolo | Linus Frost | Ivan Davydov | 6-2, 6-3 | detalj meča | Estonia F2 | tepih |
Linus Frost form & Ivan Davydov form
Linus Frost - Posljednji mečevi
M25 Sunderland - dvorana | ||||
24.02.20 kval. | vs. Karl Friberg | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Elliott Farmer | 5-1, Elliott Farmer - odustajanje | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
17.02.20 kval. | vs. Blake Ellis | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Lukas Artner | 5-0, Lukas Artner - odustajanje | detalj meča | |
16.02.20 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.12.19 kval. | vs. Luigi Sorrentino | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Takuya Kureoka | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Anze Arh | Anze Arh - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.19 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
15.10.19 kval. | vs. Dominik Recek | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
15.10.19 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 4-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
M25 Stockholm - dvorana | ||||
24.09.19 kval. | vs. Robin Thour | 6-75, - Linus Frost - odustajanje | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Valentin Royer | 0-4, - Linus Frost - odustajanje | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-4, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Joffrey De Schepper | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Tristan Da Lio | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Lofo Ramiaramanan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25+H Mulhouse - dvorana | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Gregoire Jacq | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Mischa Lanz | 7-5, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandre Aubriot | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kalmar - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Marius Ruzgas | 7-63, 6-75, 6-75 | detalj meča | |
M15 Karlskrona - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Simon Yitbarek | 6-73, 6-77 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
16.04.19 1. kolo | vs. Mike Urbanija | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Clement Larriere | 6-72, 6-72 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
02.04.19 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Oslo - dvorana | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Marek Jaloviec | 2-6, 1-2, - Linus Frost - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Fajing Sun | 4-6, 5-7 | detalj meča |
Ivan Davydov - Posljednji mečevi
M15 St. - dvorana | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Yanki Erel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Dragos Dima | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Yu Lun Xie | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Bogdan Borza | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
04.02.20 1. kolo | vs. Peter Sallay | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Hugo Pierre | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Ondrej Krstev | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Ondrej Krstev | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Kristjan Tamm | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Leonardo Lopez Linquet | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Hector Talens Serra | 6-1, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Joao Graca | 7-64, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 7-65, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
15.09.19 Finale | vs. Alexander Igoshin | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
14.09.19 Polufinale | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Vladyslav Manafov | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Artsiom Bardzin | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 6-74, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Roman Boychuk | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Anton Zaitcev | 3-6, 6-2, 6-75 | detalj meča |