MEČ
17.08.20 | 1. kolo | Leopold Zima | Paul Valsecchi | 6-4, 6-3 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Paul Valsecchi | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-A | ||
Leopold Zima | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Paul Valsecchi | |
0-0, 15-0 | ||
Leopold Zima | 2-1 | |
0-0, 0-30 | ||
2-2 | Paul Valsecchi | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Leopold Zima | 3-2 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Paul Valsecchi | |
0-0 | ||
Leopold Zima | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
5-3 | Paul Valsecchi | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Leopold Zima | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Paul Valsecchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Leopold Zima | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
1-1 | Paul Valsecchi | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Leopold Zima | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Paul Valsecchi | |
0-0, 30-0 | ||
Leopold Zima | 4-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
4-2 | Paul Valsecchi | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Leopold Zima | 5-2 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Paul Valsecchi | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
20.08.97, 26 Godina
16033 $
20.08.97, 26 Godina
16033 $
Leopold Zima vs. Paul Valsecchi - Međusobni mečevi
17.08.20 | 1. kolo | Leopold Zima | Paul Valsecchi | 6-4, 6-3 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Leopold Zima form & Paul Valsecchi form
Leopold Zima - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
12.03.24 kval. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Keegan Smith | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Gabriel Decamps | 7-5, 6-77, 10-8 | detalj meča | |
05.03.24 2. kolo kval. | vs. Ivan Lopez | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Florian Broska | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-73, 10-3 | detalj meča | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 2-6, 7-66 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Cadolzburg - tepih | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-78 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Henrique Rocha | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Tiago Boschmans | 4-6, 6-1, 10-12 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-73, 5-10 | detalj meča | |
M15 Selva - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 6-72, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Philippe Renard | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Cortez | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 0-6, 1-6 | detalj meča |
Paul Valsecchi - Posljednji mečevi
M25 Maceio - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Joaquim Almeida | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ronaldo Alexandre | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Feira - tvrda | ||||
11.03.24 kval. | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-3, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M25 Recife - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Dmitry Popko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Batagin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
22.01.24 kval. | vs. Adam Briant | 4-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Clement Tenenhaus | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 kval. | vs. Gabriel Donev | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Paolini | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 1-6, 6-77 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Villers - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liova Ajavon | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
12.09.23 kval. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Peter Kucera | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 6-3, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Alen Mujakic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Marko Indjic | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Luka Todorovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Trier - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Campbell | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-4, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
M25 Dubrovnik - zemlja | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Emil Dapcevic | 6-3, 1-0, - Paul Valsecchi - odustajanje | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 6-1, 4-10 | detalj meča | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 7-62, 6-74, 1-6 | detalj meča |