MEČ
20.01.20 | kval. | Leopold Zima | Jan Zielinski | 6-4, 7-66 | M25 Nussloch | tepih |
STATISTIKE MEČA
Leopold Zima | Jan Zielinski | |
1. servis % | 41/66 (62%) | 54/76 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 33/41 (80%) | 35/54 (65%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/25 (52%) | 13/22 (59%) |
Osvojene break-lopte | 2/3 (67%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/76 (37%) | 20/66 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 74/142 (52%) | 68/142 (48%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 4 | 5 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Jan Zielinski | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Leopold Zima | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Jan Zielinski | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Leopold Zima | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Jan Zielinski | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Leopold Zima | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Jan Zielinski | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Leopold Zima | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Jan Zielinski | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Jan Zielinski | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Leopold Zima | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Jan Zielinski | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Leopold Zima | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Jan Zielinski | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Leopold Zima | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Jan Zielinski | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Leopold Zima | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Jan Zielinski | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Leopold Zima | 4-5 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
5-5 | Jan Zielinski | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Leopold Zima | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-6 | Jan Zielinski | |
0-0, 0-0 | ||
7-6 | Jan Zielinski | |
0-0, 0-0 | ||
7-66 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Leopold Zima vs. Jan Zielinski - Međusobni mečevi
20.01.20 | kval. | Leopold Zima | Jan Zielinski | 6-4, 7-66 | detalj meča | M25 Nussloch | tepih |
Leopold Zima form & Jan Zielinski form
Leopold Zima - Posljednji mečevi
M15 Telde - zemlja | ||||
08.04.24 kval. | vs. Kuang Qing Xu | 3-6, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Mora Clement | 7-612, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.04.24 kval. | vs. Yannik Kelm | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Emanuele Turconi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Twan Van Zijl | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 6-1, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
12.03.24 kval. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Keegan Smith | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
05.03.24 2. kolo kval. | vs. Ivan Lopez | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Gabriel Decamps | 7-5, 6-77, 10-8 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Florian Broska | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-73, 10-3 | detalj meča | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 2-6, 7-66 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Cadolzburg - tepih | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-78 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Henrique Rocha | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Tiago Boschmans | 4-6, 6-1, 10-12 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-73, 5-10 | detalj meča | |
M15 Selva - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Jan Zielinski - Posljednji mečevi
Davis Cup - zemlja | ||||
05.03.22 | vs. Gastao Elias | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Sydney - tvrda | ||||
07.01.22 Polufinale | vs. Pablo Carreno-Busta | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
04.10.21 kval. | vs. Zizou Bergs | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.21 1. kolo | vs. Alejandro Gonzalez | 6-75, 7-61, 6-4 | detalj meča | |
31.08.21 kval. | vs. Alejandro Gonzalez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Warsaw Challenger - zemlja | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.08.21 kval. | vs. Aldin Setkic | 1-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Skander Mansouri | 5-7, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
18.08.20 1. kolo | vs. Pawel Juszczak | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.08.20 1. kolo | vs. Piotr Galus | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Bartosz Wojnar | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.07.20 1. kolo | vs. Dariusz Kuczynski | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
08.07.20 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.07.20 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.06.20 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Filip Kolasinski | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.06.20 1. kolo | vs. Karol Krawczynski | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
24.02.20 kval. | vs. George Houghton | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Harry David Meehan | 4-6, 6-4, 11-9 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.02.20 kval. | vs. Hendrik Jebens | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Euan Mcintosh | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Barnstaple - dvorana | ||||
13.02.20 Četvrtfinale | vs. Kacper Zuk | 6-3, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
12.02.20 2. kolo | vs. Daniel Little | 6-3, 6-4 | detalj meča |