MEČ
02.09.19 | 1. kolo kval. | Leonardo Catani | Vito Dell'Elba | 6-72, 6-1, 10-3 | M15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Italy
25.06.99, 24 Godina
25.06.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
06.02.99, 25 Godina
06.02.99, 25 Godina
Leonardo Catani vs. Vito Dell'Elba - Međusobni mečevi
19.02.24 | 2. kolo kval. | Vito Dell'Elba | Leonardo Catani | 3-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | M25 Hammamet | zemlja |
02.09.19 | 1. kolo kval. | Leonardo Catani | Vito Dell'Elba | 6-72, 6-1, 10-3 | detalj meča | M15 Tabarka | zemlja |
Leonardo Catani form & Vito Dell'Elba form
Leonardo Catani - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Felipe De Dios | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-3, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Neeraj Yashpaul | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alex Jones | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Kanan Gasimov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Christian Teszari | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Kanan Gasimov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Pablo Roche Alcaya | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-3, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
M25 Ystad - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Store - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-70, 1-3, - Leonardo Catani - odustajanje | detalj meča | |
M15 Chieti - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Carlo Cataldi | 6-71, 7-63, 10-12 | detalj meča | |
M15 Addis - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Sina Moghimi | 2-6, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
M15 Addis - zemlja | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Ryotaro Matsumura | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Varnamo - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Jay Clarke | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Axel Bergdahl | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
01.05.23 kval. | vs. Biagio Gramaticopolo | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Lorenzo Ferri | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Mazzucchelli | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Maxence Broville | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Kabir Hans | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.03.23 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Michal Mikula | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Zelimir Rudan | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 6-75, 4-6 | detalj meča |
Vito Dell'Elba - Posljednji mečevi
M25 Hammamet - zemlja | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Jay Clarke | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Enzo Rimoli | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 3-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Fernando Cavallo | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Luca Fantini | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Valencia - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.11.23 kval. | vs. Joris Moret | 4-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Lantian Bai | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Toprak Avcibasi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Cyril Respaut | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
17.10.23 kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Stijn Slump | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. Pietro Marino | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Benito Massacri | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Alexander Orlov | 6-1, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. William Bartram | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Andrea Meduri | 6-76, 6-75 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucian Mischker | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Jera Staley | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Khazime | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Enzo Wallart | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Martin Abraham Ramirez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Iemmi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
07.08.23 kval. | vs. Daniele Rapagnetta | 6-2, 4-6, 7-10 | detalj meča |