Germany
05.09.99, 24 Godina
05.09.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
23.01.99, 25 Godina
23.01.99, 25 Godina
Leonard Sauer vs. Itay Shpindler - Međusobni mečevi
20.03.17 | 1. kolo kval. | Leonard Sauer | Itay Shpindler | 6-4, 6-1 | detalj meča | Israel F2 | tvrda |
Leonard Sauer form & Itay Shpindler form
Leonard Sauer - Posljednji mečevi
Croatia F1 - zemlja | ||||
04.03.18 | vs. Turpal Gadamauri | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Tunisia F15 - zemlja | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Enzo Machizaud | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Tunisia F14 - zemlja | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Nicolas Rosenzweig | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Markus Wunder | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Itay Shpindler | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Ran Amar | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F8 - tvrda | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Hugo Largo | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F7 - tvrda | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Ivan Kalinin | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Varichenko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Slovakia F4 - zemlja | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Dominik Stary | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Matus Kral | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Slovakia F3 - zemlja | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Lukas Vejvara | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Germany F8 - zemlja | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Matej Vocel | 0-6, 1-6 | detalj meča |
Itay Shpindler - Posljednji mečevi
M15 Kiryat - tvrda | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Julius Tverijonas | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Rotem Sobol | - Itay Shpindler - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Nir Solan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Barnaby Smith | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 1-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
18.06.18 kval. | vs. Oz Daniel | 3-6, 6-4, 3-1, Oz Daniel - odustajanje | detalj meča | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Mattan Kermish | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
11.12.17 kval. | vs. Alexis Canter | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | Lior Goldenberg - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 6-3, 6-75, 0-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
23.10.17 1. kolo | vs. Yair Sarouk | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Or Grinberg | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Jackson Varney | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Leny Mitjana | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Albert Hill | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Helman Volkats | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.06.17 kval. | vs. Luca Gelhardt | 7-5, Luca Gelhardt - odustajanje | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Costantinos Christoforou | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.06.17 kval. | vs. Roee Benya | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Niclas Genovese | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
15.05.17 kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
09.05.17 1. kolo | vs. Alon Elia | 1-6, 1-6 | detalj meča |