MEČ
06.07.16 | 1. kolo | Lawrence Bataljin | Patrik Niklas-Salminen | 1-6, 7-5, 7-62 | Turkey F27 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Lawrence Bataljin | Patrik Niklas-Salminen | |
1. servis % | 97/126 (77%) | 71/102 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 57/97 (59%) | 49/71 (69%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/29 (48%) | 15/31 (48%) |
Osvojene break-lopte | 3/10 (30%) | 5/20 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 38/102 (37%) | 55/126 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 109/228 (48%) | 119/228 (52%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 0 | 5 |
STATISTIKE MEČA
Australia
22.05.96, 27 Godina
22.05.96, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Lawrence Bataljin vs. Patrik Niklas-Salminen - Međusobni mečevi
06.07.16 | 1. kolo | Lawrence Bataljin | Patrik Niklas-Salminen | 1-6, 7-5, 7-62 | detalj meča | Turkey F27 | tvrda |
Lawrence Bataljin form & Patrik Niklas-Salminen form
Lawrence Bataljin - Posljednji mečevi
M15 Alaminos - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-4, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 0-3, - Lawrence Bataljin - odustajanje | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
27.02.24 kval. | vs. Preston Brown | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Etienne Niyigena | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
20.02.24 kval. | vs. Saveliy Ivanov | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaan Donmez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Patrik Meszaros | 6-74, 7-5, 11-13 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Aldin Jasarevic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Marko Novak | 6-3, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ali Yazdani | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Ipoh - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. David Agung Susanto | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kuching - tvrda | ||||
14.11.23 kval. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-0, 10-6 | detalj meča | |
M15 Al - tvrda | ||||
31.10.23 kval. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Al - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Jack Loge | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Cairns - tvrda | ||||
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Cairns - tvrda | ||||
03.10.23 kval. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Lachlan Vickery | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Kigali - zemlja | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Kigali - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Caloundra - tvrda | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Sam Oster | 7-5, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
M25 Klosters - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Gian Luca Tanner | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Tommy Czaplinski | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Patrik Niklas-Salminen - Posljednji mečevi
Mouilleron Le - dvorana | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Valentin Royer | 7-5, 4-6, 6-72 | detalj meča | |
Toulouse Challenger - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Tampere Challenger - zemlja | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Bytom - zemlja | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Paul Woerner | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Poznan Challenger - zemlja | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-2, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kouvola - tvrda | ||||
20.05.22 Četvrtfinale | vs. Aleksi Lofman | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
19.05.22 2. kolo | vs. Peetu Pohjola | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
18.05.22 1. kolo | vs. Oskari Eerola | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M25 Nottingham - tvrda | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Alastair Gray | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Nottingham - tvrda | ||||
02.05.22 kval. | vs. Billy Blaydes | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Matthew Rankin | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Nottingham - tvrda | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Henry Patten | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.04.22 1. kolo | vs. Edan Leshem | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.04.22 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
06.04.22 1. kolo | vs. Luca Fantini | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Alexis Galarneau | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Joe Misrahi | 7-5, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Hugo Voljacques | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Vilnius - dvorana | ||||
19.01.22 2. kolo | vs. David Poljak | 6-73, 7-65, 6-74 | detalj meča | |
18.01.22 1. kolo | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Bath - dvorana | ||||
11.01.22 1. kolo | vs. Jan Choinski | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Forli 1 - dvorana | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
22.12.21 1. kolo | vs. Kareem Allaf | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Dominik Palan | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
15.12.21 1. kolo | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Joao Sousa | 3-6, 6-79 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 6-76, 7-60, 6-76 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
05.11.21 Četvrtfinale | vs. Louis Dussin | 3-6, 6-73 | detalj meča |