Laurin Aerne vs. Dominik Langmajer 12.08.2019

Laurin Aerne vs. Dominik Langmajer 12.08.2019 - M15 Trier - usporedba

MEČ

12.08.191. kolo kval.Laurin Aerne Dominik Langmajer 6-4, 6-1 Germany M15 Trier zemlja

STATISTIKE MEČA

6-1

Laurin Aerne
Switzerland
18.01.99, 20 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
21.08.99, 20 Godina







Dominik Langmajer
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Laurin Aerne vs. Dominik Langmajer - Međusobni mečevi

12.08.191. kolo kval.Laurin AerneDominik Langmajer6-4, 6-1 detalj mečaGermany M15 Trier zemlja

Laurin Aerne - Posljednji mečevi

Mexico M15 Cancun - tvrda
19.11.19
kval.
vs. Daniel Antonio Nunez7-5, 3-6, 9-11 porazdetalj meča
18.11.19
2. kolo kval.
vs. Joshua Ortlip2-1, Joshua Ortlip - odustajanjepobjedadetalj meča
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Nicholas Shamma6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
Mexico M15 Cancun - tvrda
12.11.19
kval.
vs. Karlo Cubelic2-6, 0-6 porazdetalj meča
11.11.19
2. kolo kval.
vs. Agustin Maria Gascia6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Babji Siva Atturu6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Mexico M15 Cancun - tvrda
06.11.19
1. kolo
vs. Paul Jubb1-6, 4-6 porazdetalj meča
05.11.19
kval.
vs. Nicholas Bybel6-4, 3-6, 10-3 pobjedadetalj meča
04.11.19
2. kolo kval.
vs. Rafael Giotis7-64, 6-4 pobjedadetalj meča
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Victor Lilov7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
Germany M15 Bad - tepih
07.10.19
1. kolo kval.
vs. Johann Willems3-6, 3-6 porazdetalj meča
Sweden M25 Falun - dvorana
29.09.19
1. kolo kval.
vs. Robin Thour6-3, 3-6, 5-10 porazdetalj meča
Sweden M25 Stockholm - dvorana
23.09.19
1. kolo kval.
vs. John Hallquist Lithen4-6, 5-7 porazdetalj meča
Mexico M15 Cancun - tvrda
18.09.19
1. kolo
vs. Mauricio Echazu2-6, 4-6 porazdetalj meča
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Nicholas Shamma6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
16.09.19
kval.
vs. Matt Kuhar6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Michel-Alexandre Fortin6-1, 4-1, Michel-Alexandre Fortin - odustajanjepobjedadetalj meča
Mexico M15 Cancun - tvrda
08.09.19
1. kolo kval.
vs. Tommaso Carnevale-Miino4-6, 4-6 porazdetalj meča
Switzerland M15 Horgen - zemlja
28.08.19
1. kolo
vs. Pascal Meis3-6, 4-6 porazdetalj meča
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Yanik Kaelin7-65, 3-6, 10-8 pobjedadetalj meča
26.08.19
kval.
vs. Nicolas Parizzia7-5, 4-6, 10-8 pobjedadetalj meča
Germany M15 Ueberlingen - zemlja
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Aneil Persad6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
19.08.19
kval.
vs. Rene Schulte0-6, 2-6 porazdetalj meča
Germany M15 Trier - zemlja
13.08.19
kval.
vs. Marlon Vankan2-6, 3-6 porazdetalj meča
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Dominik Langmajer6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
Germany M15 Wetzlar - zemlja
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Niklas Albuszies6-77, 0-6 porazdetalj meča
Austria M15 Kramsach - zemlja
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Edoardo Lavagno3-6, 1-6 porazdetalj meča
France M15 Grasse - zemlja
29.04.19
1. kolo kval.
vs. Julien De Cuyper6-4, 6-73, 7-10 porazdetalj meča
Germany Germany F14 - dvorana
02.10.18
2. kolo kval.
vs. Luca Matheiowetz6-4, 3-6, 6-4 pobjedadetalj meča
02.10.18
kval.
vs. Piotr Matuszewski6-3, 6-2 pobjedadetalj meča

Dominik Langmajer - Posljednji mečevi

Greece M15 Heraklion - tvrda
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Evangelos Kypriotis6-74, 1-3, - Dominik Langmajer - odustajanjeporazdetalj meča
Czech Republic M15 Milovice - dvorana
13.11.19
1. kolo
vs. Jan Satral4-6, 2-6 porazdetalj meča
Czech Republic M15 Opava - tepih
28.10.19
1. kolo kval.
vs. Federico Arnaboldi5-7, 6-72 porazdetalj meča
Czech Republic M15 Liberec - tepih
22.10.19
1. kolo
vs. Uladzimir Ignatik3-6, 4-6 porazdetalj meča
Czech Republic M15 Olomouc - tepih
14.10.19
1. kolo kval.
vs. Petr Michnev6-75, 2-6 porazdetalj meča
Czech Republic M25+H Ricany - zemlja
26.09.19
2. kolo
vs. Daniel Masur1-6, 1-6 porazdetalj meča
24.09.19
1. kolo
vs. Marek Gengel2-1, Marek Gengel - odustajanjepobjedadetalj meča
Finland M15 Pajulahti - dvorana
16.09.19
1. kolo kval.
vs. Otto Leikola5-7, 6-3, 5-10 porazdetalj meča
Germany M15 Ueberlingen - zemlja
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Giordan Kunz5-7, 4-6 porazdetalj meča
Germany M15 Trier - zemlja
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Laurin Aerne4-6, 1-6 porazdetalj meča
Poland M15 Koszalin - zemlja
07.08.19
1. kolo
vs. Piotr Matuszewski0-6, 1-6 porazdetalj meča
06.08.19
kval.
vs. Patryk Kosinski6-73, 6-1, 12-10 pobjedadetalj meča
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Piotr Sowinski6-78, 6-4, 10-4 pobjedadetalj meča
Czech Republic Czech Republic - dvorana
26.11.18
1. kolo kval.
vs. Dominik Nazaruk2-6, 4-6 porazdetalj meča
Czech Republic Czech Republic - dvorana
21.11.18
1. kolo
vs. Niels Lootsma4-6, 3-6 porazdetalj meča
Czech Republic Czech Republic - dvorana
14.11.18
1. kolo
vs. Gibril Diarra2-6, 4-6 porazdetalj meča
Czech Republic Czech Republic - dvorana
06.11.18
1. kolo
vs. Maciej Rajski2-6, 3-6 porazdetalj meča
Czech Republic Czech Republic - tepih
31.10.18
1. kolo
vs. Michal Selecky1-6, 6-74 porazdetalj meča
Czech Republic Czech Republic - tepih
23.10.18
kval.
vs. Samuel Hodor6-4, 2-6, 3-6 porazdetalj meča
22.10.18
1. kolo kval.
vs. Roman Arendar6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Germany Germany F15 - tepih
08.10.18
2. kolo kval.
vs. Piotr Galus5-7, 7-5, 2-6 porazdetalj meča
Germany Germany F14 - dvorana
02.10.18
2. kolo kval.
vs. Jeremy Schifris6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
02.10.18
kval.
vs. David Novotny3-6, 4-6 porazdetalj meča
France France F19 - tepih
25.09.18
1. kolo
vs. Boris Fassbender6-72, 3-6 porazdetalj meča
Poland Poland F7 - zemlja
12.08.18
2. kolo kval.
vs. Mikolaj Borkowski5-7, 4-6 porazdetalj meča
Germany Germany F8 - zemlja
15.07.18
1. kolo kval.
vs. Tillmann Erdbories4-6, 1-6 porazdetalj meča
Czech Republic Czech Republic - zemlja
07.07.18
2. kolo kval.
vs. Roman Boychuk1-6, 1-6 porazdetalj meča
07.07.18
1. kolo kval.
vs. Michael Paty6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Czech Republic Czech Republic - zemlja
03.07.18
1. kolo
vs. Pavel Kotov1-6, 1-6 porazdetalj meča
Czech Republic Czech Republic - zemlja
23.06.18
1. kolo kval.
vs. Yanik Kaelin0-6, 5-7 porazdetalj meča
<