MEČ
09.02.18 | Četvrtfinale | Laurent Lokoli | Clement Geens | 6-1, 6-2 | Tunisia F5 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Laurent Lokoli | Clement Geens | |
1. servis % | 28/42 (67%) | 23/37 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/28 (89%) | 15/23 (65%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/14 (57%) | 3/14 (21%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 19/37 (51%) | 9/42 (21%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 52/79 (66%) | 27/79 (34%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi | 5 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Clement Geens | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Laurent Lokoli | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Clement Geens | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Laurent Lokoli | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Clement Geens | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Laurent Lokoli | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Clement Geens | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Laurent Lokoli | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Clement Geens | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Laurent Lokoli | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Clement Geens | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-1 | Clement Geens | |
0-0, 40-15[BP] | ||
4-1 | Clement Geens | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-1 | Clement Geens | |
0-0, 15-40 | ||
5-2 | Clement Geens | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Laurent Lokoli vs. Clement Geens - Međusobni mečevi
09.02.18 | Četvrtfinale | Laurent Lokoli | Clement Geens | 6-1, 6-2 | detalj meča | Tunisia F5 | tvrda |
Laurent Lokoli form & Clement Geens form
Laurent Lokoli - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Arthur Gea | 0-0, - Laurent Lokoli - odustajanje | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
26.02.24 kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 1-4, - Laurent Lokoli - odustajanje | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Egor Agafonov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. David Pichler | 7-5, David Pichler - odustajanje | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Federico Gaio | 6-4, 4-6, 2-3, - Laurent Lokoli - odustajanje | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Remy Bertola | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Arthur Gea | - | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Tiburon Challenger - tvrda | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Johannus Monday | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
Charleston Challenger - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Columbus Challenger - dvorana | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Alexis Galarneau | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Jack Anthrop | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Machac | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Porto Challenger - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Clement Geens - Posljednji mečevi
M15 Alkmaar - zemlja | ||||
29.08.20 Polufinale | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 2-3, - Clement Geens - odustajanje | detalj meča | |
28.08.20 Četvrtfinale | vs. Benjamin Hassan | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
27.08.20 2. kolo | vs. Sem Verbeek | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Lenny Hampel | 6-2, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
22.02.20 Polufinale | vs. Alexis Musialek | 1-4, - Clement Geens - odustajanje | detalj meča | |
21.02.20 Četvrtfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.02.20 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Eleftherios Theodorou | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
16.02.20 Finale | vs. Zizou Bergs | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.02.20 Polufinale | vs. Alexis Musialek | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.02.20 Četvrtfinale | vs. Antonio Massara | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo | vs. Roi Ginat | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.02.20 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
23.11.19 Polufinale | vs. Georgii Kravchenko | 1-4, - Clement Geens - odustajanje | detalj meča | |
22.11.19 Četvrtfinale | vs. Rimpei Kawakami | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.11.19 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Guillaume Dermiens | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 6-3, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Kacper Zuk | 0-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Lambermont - zemlja | ||||
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Gabriel Petit | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Koksijde - zemlja | ||||
17.08.19 Polufinale | vs. Carl Soderlund | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.08.19 Četvrtfinale | vs. Simon Carr | 7-613, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
15.08.19 2. kolo | vs. Alexis Boureau | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča |