MEČ
20.08.19 | kval. | Lasse Muscheites | Nathan Freire Da Silva | 6-3, 6-3 | M15 Lambermont | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Lasse Muscheites | Nathan Freire Da Silva | |
1. servis % | 30/61 (49%) | 24/48 (50%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/30 (70%) | 13/24 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 18/31 (58%) | 11/24 (46%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 1/9 (11%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/48 (50%) | 22/61 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/109 (58%) | 46/109 (42%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 3 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Nathan Freire Da Silva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lasse Muscheites | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Lasse Muscheites | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40 | ||
1-3 | Nathan Freire Da Silva | |
0-0 | ||
Lasse Muscheites | 2-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Nathan Freire Da Silva | |
0-0 | ||
Lasse Muscheites | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-3 | Nathan Freire Da Silva | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Lasse Muscheites | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Nathan Freire Da Silva | |
0-0 | ||
Lasse Muscheites | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Nathan Freire Da Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lasse Muscheites | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Nathan Freire Da Silva | |
Lasse Muscheites | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
5-2 | Nathan Freire Da Silva | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Lasse Muscheites | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
6-3 |
Germany
25.04.96, 27 Godina
25.04.96, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
16.12.96, 27 Godina
16.12.96, 27 Godina
Lasse Muscheites vs. Nathan Freire Da Silva - Međusobni mečevi
20.08.19 | kval. | Lasse Muscheites | Nathan Freire Da Silva | 6-3, 6-3 | detalj meča | M15 Lambermont | zemlja |
Lasse Muscheites form & Nathan Freire Da Silva form
Lasse Muscheites - Posljednji mečevi
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 5-7, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
11.02.20 kval. | vs. Mike Urbanija | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Veigy - tepih | ||||
27.01.20 kval. | vs. Stuart Parker | 6-1, 5-7, 9-11 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Dean Thurner | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
21.01.20 kval. | vs. Stefan Seifert | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Jonas Trinker | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Tom Clavel | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Piotr Galus | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
12.11.19 kval. | vs. Mauro De Maio | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Goran Markovic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Parnu - dvorana | ||||
02.11.19 Polufinale | vs. Vladimir Ivanov | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
01.11.19 Četvrtfinale | vs. Daniil Glinka | 3-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
31.10.19 2. kolo | vs. Marius Ruzgas | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Roni Mikael Hietaranta | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
29.10.19 kval. | vs. Deney Wassermann | 4-6, 6-4, 10-2 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Jason Sormunen | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Bad - tepih | ||||
08.10.19 kval. | vs. Dominik Recek | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Justin Schlageter | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Forbach - tepih | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Hugo Schott | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Julien De Cuyper | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Quentin Marchal | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.09.19 kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Michal Marko | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. David Pichler | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Jim Walder | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Mark Simons | 6-1, 6-4 | detalj meča |
Nathan Freire Da Silva - Posljednji mečevi
M15 Quinta - tvrda | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Goncalo Falcao | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Toulouse - dvorana | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Mirko Martinez | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25+H Rodez - dvorana | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Mathis Moysan | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
M25+H Nevers - dvorana | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Gianni Mina | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Lambermont - zemlja | ||||
20.08.19 kval. | vs. Lasse Muscheites | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Raynaud Vanwolleghem | 6-2, 1-6, 15-13 | detalj meča | |
M15 Koksijde - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Carl Soderlund | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Eupen - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Esteban Bruna | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Filip Kolasinski | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Bourg - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
30.04.19 kval. | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Artur Soghoyan | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Poitiers - dvorana | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Hugo Pontico | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
France F18 - dvorana | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Marceau Courtalon | 4-6, 6-79 | detalj meča | |
Belgium F10 - zemlja | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.08.18 kval. | vs. Robin Vanhauwe | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Tuur Heuvinck | 6-1, 6-75, 6-3 | detalj meča |