Germany
18.11.01, 22 Godina
18.11.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
30.05.98, 25 Godina
30.05.98, 25 Godina
Lars Johann vs. Bulut Ozcelik - Međusobni mečevi
15.10.19 | kval. | Lars Johann | Bulut Ozcelik | 6-1, 6-4 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Lars Johann form & Bulut Ozcelik form
Lars Johann - Posljednji mečevi
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 1-6, 6-2, 6-74 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Sven Corbinais | 3-6, 7-64, 10-6 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Tristan Nitschke | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M25 Arlon - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Chris Rodesch | 2-6, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
27.06.23 kval. | vs. Tom Pisane | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Wojcik | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Saarlouis - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Lodewijk Weststrate | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Frankfurt - zemlja | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
02.08.22 kval. | vs. Luigi Sorrentino | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Adrien Gobat | 6-3, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
M25 Muttenz - zemlja | ||||
17.08.21 kval. | vs. Louroi Martinez | 7-5, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
03.08.21 kval. | vs. Jannik Rother | 6-4, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Adrian Obert | Adrian Obert - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M25 Klosters - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Federico Arnaboldi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Sergis Kyratzis | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Adam Jones | 7-67, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Troisdorf - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Sidane Pontjodikromo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Meerbusch - zemlja | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-4, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Mats Hermans | 6-3, 2-6, 3-10 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
09.03.21 kval. | vs. Niklas Schell | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Kaj Quirijns | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
M15 Forbach - tepih | ||||
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Robin Lang | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sarreguemines - tepih | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Dragoni | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Milan Welte | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
15.10.19 kval. | vs. Bulut Ozcelik | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 4-6, 7-63, 10-6 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Danylo Veremeychuk | 4-6, 6-2, 10-3 | detalj meča |
Bulut Ozcelik - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 0-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.10.19 kval. | vs. Lars Johann | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Hifzi Riza Cikikci | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Radu Florin Macovei | 7-64, 3-6, 11-13 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 4-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Shamael Chaudhry | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F37 - zemlja | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Rayan Ghedjemis | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F36 - zemlja | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Max Van Wijk | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F35 - zemlja | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F33 - zemlja | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Michael Jalpota | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F32 - zemlja | ||||
15.10.18 kval. | vs. Tomas Liska | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Randjelovic | 7-64, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F31 - zemlja | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Erik Crepaldi | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F30 - zemlja | ||||
02.10.18 kval. | vs. Jordi Walder | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
01.10.18 2. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Klim Ivanov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F29 - zemlja | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Endrizzi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F20 - zemlja | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Moritz Thiem | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F19 - zemlja | ||||
16.05.18 1. kolo | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F17 - zemlja | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Lance-Pierre Du Toit | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Turkey F16 - zemlja | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 1-6, 3-6 | detalj meča |