MEČ
15.11.20 | 1. kolo kval. | Lamine Ouahab | Alejandro Turriziani Alvarez | 6-2, 6-2 | M15 Villena | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
12.02.03, 21 Godina
12.02.03, 21 Godina
Lamine Ouahab vs. Alejandro Turriziani Alvarez - Međusobni mečevi
15.11.20 | 1. kolo kval. | Lamine Ouahab | Alejandro Turriziani Alvarez | 6-2, 6-2 | detalj meča | M15 Villena | zemlja |
Lamine Ouahab form & Alejandro Turriziani Alvarez form
Lamine Ouahab - Posljednji mečevi
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Carlos Giraldi | 2-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Luka Novakovic | 6-4, 1-6, 10-5 | detalj meča | |
M25 Zaragoza - zemlja | ||||
03.10.22 kval. | vs. Mario Mansilla Diez | 1-6, 6-0, 8-10 | detalj meča | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Asier Pascual De Zulueta | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Madrid - tvrda | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. John Echeverria | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
09.09.22 Četvrtfinale | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 0-1, - Lamine Ouahab - odustajanje | detalj meča | |
08.09.22 2. kolo | vs. Mikel Martinez | 6-3, 6-74, 7-63 | detalj meča | |
06.09.22 1. kolo | vs. Dali Blanch | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Marrakech - zemlja | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Marrakech - zemlja | ||||
25.03.22 2. kolo | vs. Adam Moundir | 7-5, 2-6, 6-72 | detalj meča | |
23.03.22 1. kolo | vs. Cayetano March | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
24.02.22 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
22.02.22 kval. | vs. Bozo Barun | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 4-6, 6-0, 10-5 | detalj meča | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Giorgio Tabacco | 2-4, - Lamine Ouahab - odustajanje | detalj meča | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-75, 6-75 | detalj meča | |
26.10.21 1. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Girona - zemlja | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 7-68, 0-6, 2-10 | detalj meča | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Tadas Babelis | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
12.12.20 Polufinale | vs. Quentin Robert (1994) | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.12.20 Četvrtfinale | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.12.20 2. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 7-63, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
09.12.20 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 7-5, 7-68 | detalj meča | |
M15 Villena - zemlja | ||||
20.11.20 Četvrtfinale | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
19.11.20 2. kolo | vs. Holger Rune | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.11.20 1. kolo | vs. Alexander Weis | 4-2, Alexander Weis - odustajanje | detalj meča | |
17.11.20 kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Jorge Martinez Martinez | 7-63, 3-0, Jorge Martinez Martinez - odustajanje | detalj meča |
Alejandro Turriziani Alvarez - Posljednji mečevi
M25 Loule - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Rafael Izquierdo Luque | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Miguel Garcia | 7-5, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Dorian Tremblay | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 6-2, 1-6, 10-5 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Eero Vasa | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Evan Furness | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Johan Alexander Rodriguez | 5-4, Johan Alexander Rodriguez - odustajanje | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Peter Sychev | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Russell Henderson | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
M25 Faro - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Altug Celikbilek | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Goncalo Falcao | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Ceuta - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Volodymyr Iakubenko | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Davide Galvanin | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Madrid - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Alejo Sanchez Quilez | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Xavi Matas Ortega | 1-6, 6-1, 1-1, Xavi Matas Ortega - odustajanje | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
15.11.23 kval. | vs. Peter Buldorini | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Almeida | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Malaga Challenger - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Moez Echargui | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Setubal - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Marco Berti | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Stefan Cooper | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Joao Antonio | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
12.09.23 kval. | vs. Marcus Walters | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Peter Sychev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Sergio Callejon Hernando | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Amaan Siddiqui | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
M25 Santander - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Amaan Siddiqui | 7-5, 6-2 | detalj meča |