MEČ
22.08.19 | 2. kolo | Kyrian Jacquet | Peter Goldsteiner | 6-1, 4-6, 6-3 | M15 Sintra | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Kyrian Jacquet | Peter Goldsteiner | |
1. servis % | 45/79 (57%) | 59/78 (76%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 32/45 (71%) | 32/59 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 18/34 (53%) | 8/19 (42%) |
Osvojene break-lopte | 7/12 (58%) | 4/12 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 38/78 (49%) | 29/79 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 88/157 (56%) | 69/157 (44%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 2 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Kyrian Jacquet | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-40 | ||
2-1 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Kyrian Jacquet | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
5-1 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15 | ||
Kyrian Jacquet | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Kyrian Jacquet | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15 | ||
Kyrian Jacquet | 3-4 | |
0-0, 15-0 | ||
4-4 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0 | ||
Kyrian Jacquet | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Kyrian Jacquet | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Kyrian Jacquet | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Kyrian Jacquet | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Peter Goldsteiner | |
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Kyrian Jacquet vs. Peter Goldsteiner - Međusobni mečevi
22.08.19 | 2. kolo | Kyrian Jacquet | Peter Goldsteiner | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | M15 Sintra | tvrda |
Kyrian Jacquet form & Peter Goldsteiner form
Kyrian Jacquet - Posljednji mečevi
Quimper Challenger - dvorana | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-1, 1-4, - Kyrian Jacquet - odustajanje | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Lloyd Harris | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Couacaud | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Noumea Challenger - tvrda | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Hugo Gaston | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
22.10.23 Finale | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Joris De Loore | 6-4, 4-6, 7-65 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Ugo Blanchet | 6-0, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Andrea Picchione | 6-1, 3-2, Andrea Picchione - odustajanje | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Anirudh Chandrasekar | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Malaga Challenger - tvrda | ||||
09.10.23 kval. | vs. Maxime Janvier | 6-75, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Orleans Challenger - dvorana | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Benoit Paire | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
St. Tropez - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Mark Lajal | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Jules Marie | 1-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Mae Malige | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Como Challenger - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Mariano Navone | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
San Marino - zemlja | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Zug Challenger - zemlja | ||||
24.07.23 kval. | vs. Dylan Dietrich | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Trieste Challenger - zemlja | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Hugo Gaston | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Peter Goldsteiner - Posljednji mečevi
M15 Vienna - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Felix Steindl | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 3-6, 11-13 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. David Pichler | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Emanuel Gal | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Lodz - zemlja | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Maciej Kos | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
M25 Kramsach - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Telfs - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Salzburg Challenger - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Luca Preda | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Esteban Bruna | 3-6, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Store - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 3-6, 2-2, - Peter Goldsteiner - odustajanje | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Litija - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Enrico Giacomini | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Nyiregyhaza - zemlja | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Radovan Michalik | 3-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-3 | detalj meča |